Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

prodej Until down


darkzail

Recommended Posts

Zdravim mam dotaz.

Chystam se koupit dalsi hru, ale mam dilema

Pres heureku mi to naslo nekolik obchodu, nechapu proc treba JRC to mam za cenu 1649 a trba originalky.cz za cenu koolem 700

Je v te hre nejaky rozdil neprijde mi ani ze by to byla bazarovka a pridavky jako treba bloodborne goty oproti normalni kde cena je samosebou jina tam taky zadne nejsou

Dekuji za pomoc v rozhodovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o hru, která byla celý prosince a začátek ledna v promo akci. Znamená to tedy, že hru dotovala sony tuším 40% oproti doporučené ceně. Akce již skončila, takže většina pružných shopů již hru přecenila, aby nemusela doplácet ze svého.

Já mám v obchodě ještě pár kousků za cenu 799 Kč, a je to na 100% stejná verze jako má JRC za 1649 Kč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji tak to mi ulehcilo rozhodovani, kolikrat jsou ruzne verze a snazim se vzdy kupovat tak abych mel komplet kdyz je starsi hra

Pripadne mas i e-shop koukl bych jestli tam neco najdu co by se mi libilo.

mam oblibenych par obchodu kuma,alza,a na steam key4you,freshgames

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu