Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation TV


Stacho

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Takže PS TV je v podstatě Vita kterou ale připojíš k televizi.

Jdou na to hry, které jsou na vitu a taky PS2/PSONE klasiky.

Jinak je tam taky funkce REMOTE PLAY - tudíž ty máš PS4 u jedný TV ale chceš si zahrát i jinde v bytě na další TV ale PS4 nechceš přenášet a k tomu poslouží PSTV protože ti "Streamuje" obsah z PS4. Bude k tomu potřeba opravdu rychlý internet, ale i tak ta kvalita nebude uplně super a bude tam i maličká prodleva.

Do budoucna to taky plánuju alespoň na základní funkce a plošinovky.

Každopádně streamovat můžeš přímo z PS4 a to pomocí tlačítka SHARE ale na to se asi neptáš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nevím jak je to s kvalitou obrazu, psTV již nemám ale stejně si myslím že to rozlišení 1080i byl jen upscale z 720p. Co se týče samotného hraní, tak na psTV byl pro mě třeba DriveClub nehratelnej kvůli lagu, ale na MacBooku se to dá hrát relativně v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Lidi, kdo máte PS TV, dá se tam hrát Crash Bandicoot? PS 4 je na cestě, ale manželku nezajímá nic jiného než Crash. Četl jsem že by možná mohl vyjít i na PS4, ale nevim nevim. Tak bych pořídil tohle na ty staré hry. Plus mě zajímá, jak rychlý musí být net, aby šlo streamovat a bude to fungovat i přes wifi? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu