Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Division


cuddereurope

Recommended Posts

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zeptám se.

- stalo se tady někomu, že dostal klíč na Betu(klíč byl od Xgames.sk-tímto jim děkuji)) , který zadal na webu ThD., následně prošel postup 3/3 a na konci dostal hlášku, že má čekat na potvrzovací email....vše jsem udělal včera odpoledne a stále nepřišlo žádné potvrzení. Neví někdo jestli už je přístup uplně uzavřený, nebo jestli je šance se tam ještě dostat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem zahral Betu ,ale pro toho kdo hrál WatchDogs,to je jen další kopie na vylepšeném graf.kabátě a trocha herních mechanik .Stejně jako všechny AC 2.3.4 atd.

Prostě Beta je nuda,bez pořádného příběhu ta hra dopadne jako Rainbow Six atp.,A navíc se všichni snaží udělat z her dojnou krávu ala Destiny.Tak snad QB nebo GoW4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QB a GoW 4 chces srovnavat a cekat ze bude lepsi nez tohle a nebo Destiny :-D tak to ses k smichu.

Attilo, kdyz beta konci 21.2. to znamena, ty slatanino, ze pobezi jeste celou nedeli. A jak se uzdravujes? To snad ne :-) tak treba sipkou doprava medkit?

Omlouvam se za prispevek pod prispevkem, ale tyhle pindy me akorat dokazou rozvasnit.

Za 6 hodin tam není co delat.

Hrajes betu co vic si jeste prejes ty chytraku.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QB a GoW 4 chces srovnavat a cekat ze bude lepsi nez tohle a nebo Destiny :-D tak to ses k smichu.

Attilo, kdyz beta konci 21.2. to znamena, ty slatanino, ze pobezi jeste celou nedeli. A jak se uzdravujes? To snad ne :-) tak treba sipkou doprava medkit?

Omlouvam se za prispevek pod prispevkem, ale tyhle pindy me akorat dokazou rozvasnit.

Ja byt tady na foru moderator dostanes ode me jasneho bana. S takovym chovanim co tady predvadis to je na facku. Nekoho napadat za jeho nazory pripadne rady to je teda silne kafe. Co jsem tady na foru z takovym chovanim jsem se jeste nesetkal. Z ktere diry si vylez. Minuly tyden si tady psal srack. na betu Division a to bylo o.k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tady minulej tyden psal sracky na division? Jaky sracky jsem psal na Division, ze tu hru branim to sou sracky? A napadni nekoho urazim jsem vulgarni? Co to ta na me zkousis?

Napis mi ty sracky co jsem psal na Division aspon jednu?

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me porad neni jasne, kdyz je to takova slatanina, proc ti vadi casova omezenost hry ( bety )?

MagorX hra bez poradneho pribehu? To jsi vlastne poznal z tech dvou misi a reknes, ze to dopadne jako R6 coz je vlastne uplne jiny zanr a lidi to porad hraji a bavi se u toho. Kopie Watch Dogs s par prvkama, dobre az vyjde WD2 tak to bude kopie prvniho dilu s par prvkama v trosku lepsim kabate? Nezlob se na me, ale tohle srovnani je blbost. The Division vlastne ani nemelo mit obsah pro jednoho hrace a jsem rad, ze nakonec ma i s podle tebe pribehem o nicem. Bude tam mapa poseta ukolama, vedlejsi ukoly atd atd a ty se budou opakovat jako v kazde jine hre treba i v WD. Das si to bud sam nebo s prateli a potom si das DZ ( Dark Zona ). Ja se u toho budu bavit stejne dobre jak u jakehokoli AC nebo WD a verim, ze nebudu sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu