Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Division


cuddereurope

Recommended Posts

Jestli ta první otázka je na mně,tak štvalo mně časové omezení když jim stejně hra nejede.Ale už mi je to jedno.Hra se mi stejně nelíbí.Mraky věcí kolem a přitom celkově nic moc.

P.S. "nejlepší" na tom je,že protivník vydrží přežít půl zásobníku do hlavy.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Jasne ma, ja to taky hraju zatim sam a bez problemu. V co-opu muzes hrat ty same mise, ale treba na obtiznost hard, kde uz je to hodne znat. Sam si to das v pohode na obtiznost normal a i v DZ se muzes potulovat sam neni to dane tak, ze proste musis hrat s partou lidi. Zalezi ciste na tobe. Kdyz budes chtit klido si me pridej a muzem nekdy dat v parte, kdyz bude chut. GT Senndman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro mě je to těžký i na normál ted jsem v tom obchodáku jak musím ty bankovky nakažené hledat a tam to vůbec nedávám jak tam příjde ten kosnický nebo jak se jmenuje :) nějaké rady jak na něj?

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Johaness: Jsi v singlu plníš hlavní/vedlejší mise a encountery. Můžeš je zkoušet sám, nebo si dáš vyhledat dalšího hráče ve hře.

Btw mám dotaz. Když dám matchmaking a hra mi vyhodí náhodnýho agenta, je možný se s ním nějak zvukově spojit ingame? Vedle jména běhá zvuková stopa, ale vubec nic neslyším a občas je to dost frustrující.

Upraveno uživatelem Anyndur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu