Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkcni voice chat


Claun1468629001

Otázka

Zdravim nadsenci,

vcera jsme si s kamosem koupili novy ps4 a uz od vcera se trapime s nefunkcnim voice chatem.

Uz jsem prolezl snad kazdy forum s ruznyma navoda jako napriklad povolit ruzny kvanta portu. Ci zapnout naroutru dmz uPnP a tak ruzne. Uz jsem udelal snad vse co jsem kde precetl. A pri spojeni se do party nam to vzdy napise hlasku could not use voice chat with the following users due to NAT Type limitations (oba mame nat 2)

[TABLE=class: board message newbeta, width: 980]

[TR=bgcolor: #E6E6E6]

[TD=class: msg][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Jsme 2 kamaradi a nam mezi sebou to nefunguje. Ale kdyz jsme to zkouseli samostatne s dalsim kamaradem (kterej ma jedinej upc) tak s tim nam to normalne funguvalo. Volal jsem i na providera a pry on zadne porty neblokuje. Tak uz me napada jen ze by to mohlo byt v tom ze my dva mame stejneho providera , tim padem stejnou vnitrni sit a nejak se to proste hada. Mate-li prosim nekdo s timto zkusenost, byl bych velice rad za radu. Dekuji mnohokrat

PS : hry a vsechno ostatni funguje. Jen proste voice chat nejede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Bude to v routeru. Ve starým bytě mě to fungovalo normálně a když jsem se přestěhoval a koupil novej router tak mě voice s kamošem taky nejde. Co sem četl tak je potřeba zadat ručně port či co ale dál jsem se po tom nepídil. Ovšem dal bych to taky rád do kupy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu