Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Couch co-op NHL 16


bogu

Recommended Posts

Zdravím chlapi.. mám na Vás prosbu... se známým jsme si koupili ps4, roční PS plus a NHL16 (každej jednu). Když chceme hrát proti sobě online, tak to normálně jde, ale když chceme hrát v co op proti ostatním tak to nejde. V nabídce nemáme nabídku add /remove guest... když jsem hledal proč to tak je, tak to je prý z důvodu "Do not use the add guest option on PS4. Each additional player needs to have a PlayStation™Network online ID and an active PS Plus membership." PS plus mám... Chtěl bych Vás poprosit, jestli by jste mi pomohli nějak to nastavit, aby to šlo, vážně nevím co a jak nastavit. Jsem v tom nový :-).. Na netu pořádně nemůžu najít návod, jak co a jak nastavit :-X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy z vas musi mit svuj ucet (takze kdyz jste prihlaseni na uctu jednoho z vas, musite si na konzoli nastavit/vytvorit jeste jeden dalsi ucet) pak se ten druhy (guest) pripoji na ten vyztvoreny uvcet a uz to pujde :-) nestaci jen na konzoli vytvorit quest ucez, ale uplne novej s mailem (jako kdyz sis zakladal psn ucet pri zacatku s pskem ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jestli to chápu dobře... tak vytvořím na konzoli nový účet (úplně nový), na tenhle účet se přihlásím nejprve já na své konzoli. Pak se na něj přihlásí kamarád na své konzoli(musí se na tom účtu něco nastavit, aby se na něho mohl přihlásit i on ?) Potom já budu přihlášený na svém účtu a kamarád se na své konzoli přihlásí na ten nově vytvořený účet a oba zapneme na svých konzolích NHL 16 a už bychom tam potom měli mít to tlačítko přidat, jo ? Nemusíme doufám kupovat na ten (guest) účet PS plus, nebo musíme ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli já to chápu dobře tak každej máte svoje PSN ID, když hrajtete každej u sebe doma. Takže stačí aby si kámoš přidal svůj PSN účet na tvojim PS4. Děláme to tak často, aspoň jedeš za svůj účet i u kámoše a můžeš sbírat trofeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju.. ale porad nam to nejde... nevime jak pridat muj ucet na kamaradovo psko, kdyz se chce pripojit na muj ucet, tak mu to pise cannot sing in using another players sing-in id je jasny ze to delame spatne.... muzu jeste poprosit o navod, kde se presne pripoji na muj ucet.. co musi udelat

Jinak ano.. myslim to tak jak rika manoust

///EDIT: Tak už vím, proč nám to nešlo :-) je to tak, jak říká Manous... vážně to nejde hrát na dvou konzolích, když jsem to zkoušel na jedné konzoli, tak to normálně šlo :-)

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu