Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tactical assault commander 4 (PS4) - mys a klavesnica na hry


kaaapo

Recommended Posts

3ps3

Pokud ti běhá jako mě jeden den 100/50 na PS4 tak to nepotřebuješ a všechny porážíš,ale pokud ti jako zajatci EU. běhá pouze 50/10 tak Chivalry: Medieval Warfare budeš potřebovat všechno.Jsem jeden z nejlepších hráčů,ale rozsekat ty asiaty,kterejm internet na PS4 běhá jako po másle bez rychlého připojení nejde...když tak si to zahraj než budeš "pindat o lamách:) a rozsekám tě ve hře pokaždý i bez turba,ale na nejlepší hráče to nestačí abych se udržel na vrcholu,bez rychlého připojení,takže logicky použiješ všechno,všechno.

Začíná to být jako detektivka MALL.CZ to nedodali a lhali mě 14 dní:cheesygrin: pěkný podvodníci MALL.CZ zboží jim zmizelo cestou...si to objednáš a ono se to vypařilo,má to svoje číslo a přesto to zmizí asi "permoníci už nikdy od nich nakupovat NIC.

Podvodníci číslo dvě ALZA.cz

datum dodání Vaší objednávky je 18.03.2016.

ihned přišlo další ačkoliv pracovnice potvrdila ústně,že to bude v pátek

dodání Vaší objednávky je 26.03.2016.

Evidentně neumějí dodržovat služby zákazníkům a to je stanovené 4 dny dodání,tedy se jedná o klamání zákazníka za to jsou pokuty.

Do druhého dne to přišlo až od originálky.cz a ted :

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Perfektně to běhá myš je jako posedlá, přesnost obrazu je mnohem lepší a není rozmazaný ani netrhá jako na ovladači.Jenže jak nastavit ta tlačítka.Sakra to je teda pěkně nepřehledné.

Tak konečně po 60.minutách čistého nastavování a koukání na you tube v němčině kde ukazují klávesnici,ale neukáží jak se to dělá :)

extáze,pecka,nemám slov....používání klávesnice s myší lze přirovnat pouze k objevení Ameriky či vynálezu kola.

+Ta radost,když jsem poprvé namáčknul po klávese ESC tlačítko na klávesnici kde jsem navolil na prostřední myš úder a nabíjení na " E se nedá popsat.

- Chamraď hnusná:D(s důrazem na slovo chamraď) chce za ovladač na PS4 1500 oproti pár stovkám za myš a klávesnici,kterou stejně každý má.

- dual shock se nehodí ani na formule ani na bojové hry,prostě na nic akorát ho hodit do koše kam patří.

+Speedshot Ultimate" pro PS4/PS3/Xbox One/Xbox se používat dá dobře a dobře funguje a je to UPLNĚ stejné jako jednou tak drahé Tactical Assault Commander.

-Na you tube se nachází v češtině ,polštině a angličtině asi 80% uživatelů,kteří vůbec nedokáží tu věc zprovoznit( i některé hezké slečny to chtějí) a někteří se stále ptají ještě za několik:) měsíců.Neslušnost vládne světem, NIKDO jim tam neodpovídá a nikdo jim neporadí.

+ Úleva obrovská a přínos pro hraní, ještě,že máme tak chytré hráče na tomto foru,jako jsem já flesh light jako je Bodlák,který začal tuto diskusi.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu