Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tactical assault commander 4 (PS4) - mys a klavesnica na hry


kaaapo

Recommended Posts

Ano,dnes je 15.2.2016 jsem poprve vyzkousel TAC4.Fakt pecka.Ten original ovladac u PS4 na strilecky je uplne na *****, k nicemu,je to jen pro zlost.Ale tohle je fakt bomba.Zacatkem Unora byla cena 50Lb,dnes je tam 83Lb.

Na strilecky je to velice dobre,na auta asi postaci origo ovladac.

Zatim sem dal jen Killzona,mam to od vanoc,zitra zkusim Battlefielda 4ku,klavesnice je programovatelna,a mys ma 7 programovatelnych tlacitek,je to nastaveno staci zapojit a hrat,jde to krasne do ruky,ta mys lita sakra rychle,to mireni je hodne dobry.Hned jim date po jedny rane primo do hlavy a padaj tam jak hrusky ze stromu.

To bylo trapeni nekoho zamerit s tim priblblym ovlaadacem.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt sem prekvapenej.Mam to na bedne s uhloprickou 122cm 4K,da se tak rychle mirit,ze nestiha grafika.To se mi s origo ovladacem a hra Killzone nestalo.

Naposledy jsem hral DOOMa v dosu,nejsem profik,

Jak se nekde strili,ta mys je potreba.

Klavesnice je kolem tlacitek podsvicena hezkou oranzovou barvou,nejsou podsvicene symboly ny tlacitkach.Ale to neni potreba.Mezi tlacitkama jsou velke mezery,ze se v tom i po tme dobre zorientujete.Ma to cca 3m kabel,taky parada.

je to pro PS3 a PS4 a pro PC.To tam pisou.Nic jsem jeste nenastavoval,neprirazoval funkce tlacitkum,treba to nekdy zkusim.Ale jako zacatecnik si urcite ponecham tovarni nastaveni,vse kolem strileni ma mys,zbytek ovladani i funkce navic nez ma origo ovladac je na klavesnici.

To je asi vsechno,az poznam vice,neco sem napisu.

Po vanocich sem vyzkousel Killzone po siti,to byla katastrofa.sedmkrat me pobodali,ctyrikrat me ustrelili palici a za minutu sem byl venku.Ted si to nacvicim a pudu na ne.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Bodlak: Poslouchej sokole, jsem tu na fóru už nějakej ten pátek a za tu dobu zažil už ledasco. Double posty jsou na denním pořádku, tripple posty se vyjímečně nějakému všeumělci taky zadaří. Ale jako sedminásobný post v řadě za sebou, to jsem snad ještě nežral. Jako WTF ??? Tentokrát ti to ještě opravím, ale doporučuju hned jak si to nacvičíš s tím zázračným assaultem co jsi koupil jít okamžitě přečíst pravidla zdejšího fóra a nacvičit používání tlačíka EDIT !!!

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když neumíte hrát na ovladači tak si nekupujte konzole a cheatujte si na pc !

Haha to je vono :wohow:!! Hry jsou optimalizované pro ovladač, přitom ten Dualshock má perfektní ergonomii:psp:, na FPS je sice problém než se člověk do toho dostane ale pořizovat jsi ke konzoli klávesnici a myš ....:roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji Drak3go

Konzole je kompromis,to same ten ovladac je Kompromis,musite si na to zvyknout a stravit hodiny se s nim naucit.U TAC 4 nemusite nic,zapnete PS4 a okamzite nastava zabava a poteseni ze hry.Koupil jsem ho jen proto aby poteseni ze strilecek bylo,a taky je.Je to jednoduche Doporucuji vsem co si nechteji zvykat na dual shock,ale jit a rovnou si hezky zastrilet.Tahle vecicka je opravdu moc pekna,po chvili zjistite ze s timhle to o necem lepsim.Proto to asi nekdo vymyslel.Az se mi vrati kluk od babicky,vyzkousi si Assassina,a uvidim co mi na to rekne,ale u tehle hry urcite si myslim ze zustane u dualshocku ten tuhle hru vali velice dobre.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Takže ta věc obsahuje myš a + nějakou klávesnici?(obě dvě věci dohromady)

Dá se to koupit i mimo amazon?KDE V ČECHÁCH?

....sakra ,nikde to nemají.Ani v SONY !!!

Hned bych si pro to dojel Clancyho bych jel rovnou už na tomhle.

Nemůžu se dočkat až to přijde.Zajímavé,jak jeden asijský hráč frkal z blízka šípy uplně přesně a ostatním to skoro nešlo zaměřovat.Ted to bude mela.Vidím to jako zlepšení zaměřování tak o 25% a rychlost také tak o + 30%.

Jediný důvod pro pc hráče proč nepoužívat PS4 právě odpadl.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej nápad,mě se hlásí a myš i klávesnice v menu funguje a chodí...jenže nechám vypnutej gamepad a ve hře to hlásí,že ho mám připojit a nejde to ve hře to neběhá..proč to nezkusíš sám v nějaké hře?

Upraveno uživatelem flesh light
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové používám tohle -> http://www.playcentrum.cz/venom-x-tuact-controller-ps4-1180501.htm

a je to taky super.

Vlevé ruce ovladač téměř shodný DS4 a na pravou ruku myš + další tlačítka na ní.

Je u toho SW -kterým můžete na PC přímo mapovat tlačítka a funkce z DS4 na tlačítka toho ovladače a myši. Je to kompatibilní s PC / Xbox / PS4 (je tam mech. přepínač) . Je možné si nastavit a uložit profily a přepínat je pomocí tlačítka na zákl. stanici - už k tomu není potřeba připojovat znova PC)

Je to bezdrát (wireless) s použitím běžně dostupných AA baterek. Pouze zákl. stanice se připojí pomocí USB do PS4 a do zákl. stanice se připojí DS4

A to nebudu psát o tom, že myš má sadu závaží na co nejlepší vyladění citlivosti + má taky tři plastové boky, které je možno vyměnit tak aby myš padla co nejlépe do ruky., levý ovladač má tři různě vytvarované kloboučky, které se dají vyměnit tak aby se dle potřeby každého lépe ovládal.

Mě velice vyhovuje ten ovladač do levé ruky - pomocí toho joysticku se lépe běhá v FPS a myší vpravé zase lépe míří a střílí.

Upraveno uživatelem Tester
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsem,koupil mi to kamarad na Amazonu,ma tam registraci a ma PayPal,na konci ledna byla cena cca 50 liber a postovne 13 liber,ted uz to nema cenu kupovat,Nedavno jsem koukal a byla tam cenovka bez dopravy 123 liber.Kluk si na to tak zvyknul,ze uz ovladace si ani nevsimne.U nas se da zakoupit Venom X.Stoji to 4ku.Na ty strilecky je to lepsi.A na Bazosi za to nekdo chce 7500,ale to uz nema cenu,protoze konzole a toto za 7500,to uz je pomalu herni pocitac.Me to vyslo na 2250 komplet.To sem rikal,to jeste objetuju,z toho se nazblaznim,uz mam predobjednaneho DOOMa,uz aby byl doma.

Ten Venom X asi funguje taky velmi dobre,na youtube s tim nekdo strili.Jeste se da koupit toto,http://www.atlusgame.cz/atlusgame/eshop/5-1-HERNI-KONZOLE-SONY/394-2-PRISLUSENSTVI-SONY-PS4/5/12007-Hama-konvertor-pro-mys-klavesnici-Speedshot-Ultimate-pro-PS4-PS3-Xbox-One-Xbox ,ale to bych si rad precetl jestli to chodo dobre,jestli to nekdo ma.Mejte se hraci hezky.

Upraveno uživatelem Bodlak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda zajímavé,ale podle mě bude ta myš+ ležící klávesnice lepší pro přesnost,protože je to ukotvené,kdežto ta druhá věc se pohybuje v ruce a ty jsou po čase unavené.Já třeba jedu celou sobotu a myš leží a je přesná pořád.

Horší je,že cena byly asi 130 USD a ted na to klikám [TABLE=class: a-lineitem, width: 1002]

[TR]

[TD=class: a-color-secondary a-size-base a-text-right a-nowrap, align: right]Price:[/TD]

[TD=class: a-span12]$188.00 & FREE Shipping. Details

To je uplně jinak během několika dní.

Jdu si udělat novou registraci a novou kreditku a jdu to objednat než to bude stát milion.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

http://www.atlusgame.cz/atlusgame/eshop/5-1-HERNI-KONZOLE-SONY/394-2-PRISLUSENSTVI-SONY-PS4/5/12007-Hama-konvertor-pro-mys-klavesnici-Speedshot-Ultimate-pro-PS4-PS3-Xbox-One-Xbox

Jinak ten DRAMA konvertor je tedy zajímavej.To je teda otázka zda,když je to přes nějakej konvertor,zda tam bude zdržení?Zda to běhá ta odezva ihned přesně nebo zda to nějak zlobí..zpomaluje.

Jenže přímo na to je dělaná ta klávesnice,takže ten T.A bude nejlepší.Ten V.X. zase nutí držet ruce nahoře,takže taky to nejde vůbec použít.Prostě ležící myš a ležící klávesnice vítězí přesnost a užitkovostí!!!

T.A

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B012BZZJ5C/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=

Tak tenhle prodejce to má pořád za 130 USD,takže co povídáš,že se to už nevyplatí.Je to pořád k sehnání celkem rozumně.Ted mě čeká boj s kreditkou a americkou registrací..to jsem zvědav.Hlavně,že chtějí mít pobočku v Čechách.

Upraveno uživatelem flesh light
doplněno n
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tam jsou libry,ne usd,na me to je uz dost drahe.Ja bych se asi poohlednul po jine variante.Jenze ono jich moc neni.Ja vocas mel vzit dve,to jsem netusil ze ta cena se takhle vysplha.Docela bych si koupil jeste jednu telku a nejakej bazarovej PS4 abych mohl hrat s klukem najednou a nemusel se stridat.

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hama konvertor pro myš/klávesnici "Speedshot Ultimate" pro PS4/PS3/Xbox One/Xbox

Důležité informace pro PS4 hráčů

- pro provoz je nutný Sony Dualshock 4 Wireless ovladač

Mě by zajímalo to ten konvertor bude běhat na myš a klávesnici?- všechna tlačítka z Dualshock 4 lze libovolně nastavit na myši i na klávesnici

..tak proč ten dualshock?

- píšou,že to zvládá jenom 3 tlačítka k ps3 na myš...snad na ps4 půjde více.

Jdu do toho,je to jen na půl roku potom nové pc,takže 1500kč je rozumnější než ovladač za 5000kč.

Upraveno uživatelem flesh light
doplněná ,
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.youtube.com/watch?v=BrRIQA81bdo

1.)To jako urychluje pohyb?..tím chce někdo říct,že ten dualschock je podvod,který běhá pomalu a je na nic?Protože podle videa to běhá podstatně rychlejc,ale až po hraní přes tohle USB.Rozhodně ta rychlost je parádní,pokud to dělá to usb cronusmax.

2.)..kde je potom ,ale druhá dírka?1.dírka pro myš a 2.druhou chci pro klávesnici.

Ten cronusmax pro ps4 jenom urychluje,ale nedáš si do toho myš spolu s klávesnicí.Teda já chci mít kabel z klávesnice a kabel z myši,protože to rychlejc běhá,mám zkušenost,že bezdrát nemá tak rychlou odezvu...asi jako internet vzduchem wifi nebo po kabelu od UPC.Kabelem je to vždycky nejrychlejší a to i u klávesnice a myš také.

Hama konvertor pro myš/klávesnici

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No, vidno že to dnes vidíš poprvé. Doporučuju na odkaze co jsem dával (home page týmu Cronus) pročíst co to zařízení umí, mají tam výčet funkcí, srovnání, ukázky, návody, mod a game packy, fórum které je velmi živé, progresivní vývoj, .... Mimochodem CronusMAX je asi nejpokrokovější zařízení na trhu v tomto ohledu (různé ovladače lze používat na různé konzole, kombinovat klávesnici s myší, aplikovat různé game módy, komba, definovat profily ovládání a mnoho mnoho dalšího).

P.S.

:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.youtube.com/watch?v=BrRIQA81bdo

1.)To jako urychluje pohyb?..tím chce někdo říct,že ten dualschock je podvod,který běhá pomalu a je na nic?Protože podle videa to běhá podstatně rychlejc,ale až po hraní přes tohle USB.Rozhodně ta rychlost je parádní,pokud to dělá to usb cronusmax.

2.)..kde je potom ,ale druhá dírka?1.dírka pro myš a 2.druhou chci pro klávesnici.

Ten cronusmax pro ps4 jenom urychluje,ale nedáš si do toho myš spolu s klávesnicí.Teda já chci mít kabel z klávesnice a kabel z myši,protože to rychlejc běhá,mám zkušenost,že bezdrát nemá tak rychlou odezvu...asi jako internet vzduchem wifi nebo po kabelu od UPC.Kabelem je to vždycky nejrychlejší a to i u klávesnice a myš také.

Hama konvertor pro myš/klávesnici

podvod jsou tyhle hovadiny který si kupujou největší lamy :D

upravený ovladače s turbo tlačítkama a jiný kraviny co umožnujou rychlejší pohyb by se měli v onlinu banovat protože to neni nic jinýho než cheatování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu