Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Just Cause 3


LuckynPet

Recommended Posts

  • 4 months later...

ešte je to aktuálne? ja som to teraz kúpil v akcii na PS store za 599CZK, ale ešte som to ani neskúšal.. iba som čítal kopu negatívnych príspevkov na prepady fps a spomaľovanie, tak som z toho mierne rozčarovaný a neviem, čo očakávať.. ale určite sa to chystám vyskúšať cez víkend, tak som zvedavý, čo a ako...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tak stojí to za prd.. niekedy to ide fajn, ale väčšinou je to otras.. najhoršie je, že keď to aj človek uloží, na videu to až tak hrozne nevyzerá, ale v skutočnosti je to omnoho omnoho horšie.. dokonca aj GTA5 na PS3 bežalo plynulejšie :-/ osobne som sklamaný a nechápem, ako 6 mesiacov od vydania a po 4 patchoch môže byť nejaká hra v takomto stave :-/ prikladám krátku ukážku, čo som uložil, ale ako hovorím, v skutočnosti je to ešte horšie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som pravé čítal, že tá hra je momentálne v horšom stave, ako bola v deň vydania, takže si to skús predstaviť ty :)

na druhej strane> teraz to už pár hodín drví môj syn a je nadšený, nevie sa od toho odtrhnúť a žiadne sťažnosti na technickú stránku nemá.. tak možno sme divní my?8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu