Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Plants vs Zombies Garden Warfare 2


BioToXx_

Recommended Posts

Od rana jsem projizdel heureku, mel jsem to objednany v peti shopech a nakonec to dneska naskladnili v OC Flora v Praze, tak jsem tam manzelku s maldasem vyslal. Stalo to teda 1700, ale aspon to ma jeden z prvnich v CR :). Drti to uz od od odpoledne. Rano to meli 2 schopy skladem na heurece, ted uz to nemaji ani tam. Tak snad ti to taky brzy dorazi. V playcentru by to taky meli mit zitra skladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele psal jsem jim ohledně tý ceny a oni mne ujistili že pro mě platí ta cena, která tam byla v době objednávky což je 899,- , k těm balíčkům : pro mě je lepší kupovat to po kouskách, je to větší zábava no uvidíme :) už se těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele prvně to vypadalo že pujdou všechny, ale co jsem pochopil tak půjde jen část a to jen ty z nějákého DLC nebo jsou bunosové (myslím že to byl např. Dr. Chester (scientist) , Chester Chomper apod. zkus se podívat jestli to nejsou tyhle... Jinak jede od 1 levelu ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já teda doufám že pojedou "postaru" a nic nebude potřeba kupovat - co jsem pochopil tak ta deluxe edition ti akorát rychleji zpřístupní 7Z impa a máš tam pár balíků karet. :) V PvZ GW bylo vždy všechno zadarmo (aspoň) časem a snad to tak zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau ještě ne jsem teď na dovolený ale už ní to leží na prodejně czc

Edit : Tak hraju... je to pecka :D akorát vobčas celkem dostávám přes prdel... :D je to hrozná řežba :D Kdyžtak si mě přidej.

Upraveno uživatelem BioToXx_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Hele dojmy jsou opravdu super akorát teď není moc času a když už se dostanu na PS tak momentálně hosdně hraju SMITE, ale na PvZ už jsem něco málo strávil (mám 200lvl) a ještě hodně času strávím, naštěstí mám importovaný postavy z jedničky kterou jsem hrál takže nemám tolik práce... :D :D ale rád si zahraju až bude víc času (do měsíce se budem stěhovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, som mal dojem, že v PvZ sa postavy nelevelujú, že tam zbieraš mince a za tie si kupuješ balíčky s novými postavami... tak teraz som zmätený.. budem musieť asi lepšie pogoogliť;)

ja mám inak prvú PvZ kúpenú na Origine, tak myslíš, že sa mi aj odtiaľ budú dať preniesť postavy alebo je to len v rámci platformy (niečo ako malo GTA5)? každopádne, určite rád zahrám, vo friend liste ťa mám, tak už iba nájsť čas;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele myslím si že z originu to nepůjde jelikož je to vázané na PS účet ale zkusit to můžeš.

Jinak leveluješ každou postavu (do ranku 10) a potom ji dáš promote, to znamená že jedes zase od levelu 0 na dané postavě ale ta postava dostane rank např. advanced,elite apod. ;)

Těch 200 co jsem psal je celkový level na účtě, s tím rozdílem že v jedničce jsi dostával level za splněný challange, zde za každý level postavy.

A čas snad bude brzy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele první dva tejdny po vydání už jsem tam potkával hráče s rankem 1125 například(TOTÁLNÍ PSYCHOPAT). Jinak level účtu funguje na prestiž - člověk udělá level 100 a hodí mu to prestiž 1 a level 00 takže takhle stoupá a mění se mu odznak.

Jinak oproti jedničce se leveluje hrozně rychle, ovšem pokud už máš skoro vše otevřeno z jedničky. Pokud budeš vše otevírat od znova tak to bude masakr a hlavně budeš v nevýhodě na získání nových legendary postav z dvojky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokiaľ nepôjde preniesť ten progress z Originu (čo teda asi nepôjde), tak budem musieť ísť odznova.. no ale tak čo už, nepomôžem si.. výhodu vidím v tom, že tam zatiaľ nemajú byť žiadne mikrotransakcie, takže ostatní začínajúci hráči budú snáď v nevýhode tiež.. dnes by som to mal mať.. možno stihnem vyskúšať.. keď nie, tak cez víkend určite.. tak uvidíme;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak postavy z originu mi prenieslo, ale mal som tam iba dve :cheesygrin:

každopádne, hra je úplne super.. včera som si povedal, že vyskúšam a už som level 22.. akurát mám asi hroznú smolu na truhlice, pretože akúkoľvek otvorím, je tam nejaká super rare socha, ktorú si môžem dať na backyard.. pritom som pozeral nejaké youtube videá a tam akúkoľvek truhlicu otvoril, boli tam mince.. väčšinou 25.000.. navyše to otvorenie stálo 3 hviezdy a ja som takú našiel iba jednu, inak som otváral také, ktoré vyžadovali 5 alebo 7.. takže som si minul všetky hviezdy, ktoré som získal za tie daily challenges, ale mince mám len zo zápasov.. tak neviem, či je to nejakým novým patchom, že je to nejak upravené alebo niečo robím zle.. taktiež neviem, ktoré balíčky sa oplatí kupovať najviac.. kúpil som pár tých najdrahších a mám 4 all-stars postavy, ktoré som zatiaľ ani nevyskúšal.. a ešte: keď levelujem nejakú postavu, stáva sa silnejšia? viem, že postupne získam nejaké nové abilities, ale myslím skôr, či sa napr. každým levelom zvyšuje damage? lebo mám dojem, že nie.. mám 1 postavu, ktorej som už dal promotion, ale nezdá sa mi silnejšia ako na začiatku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu