Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dotazy na 2 hry: Gears of War a Forza Horizon


goblinN82

Recommended Posts

Zdravím,

měl bych dotaz na tyto 2 hry (obě stažené pomocí digitálního klíče na interní HDD)

Gears of War - Na to že se jedná o 10 let starou hru mi přijde, že je místy framerate dost kolísá, dost mě to překvapilo, nemám něco špatně?

Forza Horizon - Je to sice prkotina kterou bych využil asi jenom jednou ale zajímala by mě možnost využít hlasové navigace přes kinekt. Na videích na youtube jsem viděl že stačí řict "GPS" a systém se aktivuje a naslouchá...Rozpoznání hlasu v nastavení kinektu mám zapnuté. Ještě mě napadlo jestli tato možnost není pouze pokud bych měl locale na nějakou anglicky mluvící zemi a ne na ČR (Jako je to třeba u Windows 10 a Cortany)

Btw, poslední dotaz se týká samotné instalace her na HDD, je vhodnější mít pouze digitální licence her (stažené na HDD) a nebo krabicovou, která se nainstaluje taky na HDD ale mít pro spuštění v mechanice DVD? Třeba u Battlefieldu 3 je nejvhodnější instalovat z jednoho DVD pouze HD Content a pak z druhého hrát kvůli menšímu datovému toku z interního HDD.

Díky za odpovědi :)

EDIT: Ještě bych chtěl říct že mám Xbox 360 připojený přes HDMI k fullhd TV 40"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu