Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 Crash!


Lumca

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Seklo se vám nikdy ps3???V této době když už je na AC patch hraju a sekne se mi. Stalo se mi to jen jednou obraz byl zmrzli jenom hral zvuk. seka se nekdy i u jinych her treba 1 za tejden nebo mesic????

U Assasina je to bohužel úplně běžné.Prostě to chlapci nezvládli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud vím u pc se ti taky i na nadupaném pc může stát že hra zamrzne....zrovna dnes ráno se mi to na potvoru stalo na xku po dohrání hnusné mise u xmena.....a nebyl save.....stát se mi to stalo snad na všech konzolích, to nebude žádná chyba v ps3 neboj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Občas se mě hold stane že se to sekne.. Většinou je to u Pro Eva 08 !!!když stahuju!!!! jinak ne... Ale PC se mě taky občas sekne a PSP taky :) .. Tomu nezabráníš :D .Spíš sem myslel že se mě to bude sekat víc ,sem překvapenej jak to sony zvládlo :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Patch se instaluje před prvním spuštěním, ale jestli jsi tam udělal něco špatně, tak je možný, že se neninstaloval tak to zkus teď.

Jinak občasnému seknutí čehokoliv se na tak složitý mašince jako je PS3 se asi nubráním, ale PCkáři jsou na tom hůř ne...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jinak občasnému seknutí čehokoliv se na tak složitý mašince jako je PS3 se asi nubráním, ale PCkáři jsou na tom hůř ne...:D

Hh občasnému seknuti se na Ps3 asi nikdo neubrání.Mě se na První Ps3 taky sem tam nevinně sekla hra,ale šlo z ní vyjet a znovu spustit,ale po par týdnech už se jaksi nic nenačetlo.Čert ví jestli zamrzá tak rád CELL nebo to dělá Blu Ray mechanika.Kdo to ví odpoví,ale já to nejsem :D :P

Jo a k tomu,že Pcčkáři jsou na tom hůře to ti musím vyvrátit.Jákožto bývalý Pc hráč musím podotknout,že se mi komp nesekl tařka nikdy(pokud to nebyl samozřejmě Crysis,ale tam mluvíme spíš SLIDE show než o sekání se kompu :D)Jak se o co kdo stará tak mu to pak i fičí :) ;) A tak je to se vším pánové.Peace all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to uz v poho asi jsem se spatne odlognul z PSN a nemohl jsem se do rana lognout (hazelo errory) asi je tam auto kick po 12h

TAk jse my seklo ps3 2krát u Skate jednou šlo vypnout Q-game ale podruhý jsem to taky vypnul ale ps3 se zase sama restartovala. My připadá že s tou ps3 něco je lehce začala hlučet :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu