Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RidgeRacer 2


Francik_3

Recommended Posts

Tak tahle hra mi opravdu zklamala, protože jsem v ní nenašel skoro žádná vylepšení oproti RR1... Dokonce mi připadá, že si NAMCO nedělalo škodu ani s vymýšlením nových tratí... Nevíte někdo jaké jsou oficiální změny oproti RR1? A jakej je váš názor na RidgeRacer 2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaká je to hra pro too co jedničku nemá?

Jestli nemáš jedničku, tak do toho klidně běž. Hra je to super, ale jen za předpokladu, že jsi právě nikdy nehrál RR1.

Jinak jako všichni ostatní, ani já nějak nechápu , jak tomu mohli dát vůbec název RR 2 :? . Je to prostě jednička hadr s pár tratěma a autama navíc (a jak už bylo řečeno, ty původní tratě jsou na chlup stejný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem povazoval za nejlepsi hru RR1, ale ted jsem zacal hrat Ford Street Racing a uprimne me ta hra nadchla, ale RR ma to kouzlo, ze to byla moje prvni hra na PSP vubec

Ha, přece se někdo našel :D. V topicu o ISO hrách 10/2006 ten Ford Street Racing ostatní docela zdrbli, ale mě tahle hra taky pěkně chytla. Možná ty zvuky mohli udělat líp, ale jinak super.

Tak Ford Street racing ma zaujal najma grafikou...na pspcku som take efekty este nevidel

Jj, přesně to jsem psal i v tom topicu - efekty jsou fakt nevídaný, hlavně ty poměrně přesvědčivé náznaky HDR.

Jinak abych nebyl úplně OT, tak RR je taky samozřejmě super, taková hezky svižná a dravá jízda, hraju ji už podruhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom abych upresnil, aby nekdo nemel na to namitky, myslel jsem samozrejme nejlepsi zavodni hru...a Ridge Racera bych doporucil kazdymu, kdo jeste nehral, spis byc to nazval jako povinnost kazdyho, kdo ma psp....RR je proste jenom jeden

A jeste k FSR, mam navic slabost pro mustangy, takze je to jasny, ale to kolik ruznejch druhu zavodu clovek muze hrat je na takovou hru celkem obdivuhodny - jen tak mimochodem, nenechal se inspirovat nfs carbon tema team zavodama, kdy ti vypomaha jeden "zavodnik"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vicek:

Můžeš být prosím konkrétnější? O dvojce uvažuju - jen co u nás přijde do obchodů... (jedničku jsem nehrál, takže skoro totožnost pro mě není problém)

ALe zajímá mě co konkrétního se ti nelíbilo. Ať nedám prachy za nějakou blbost. Ale zase můžeme mít jiný vkus a to co pro tebe je nepřekousnutelný mínus, to se mi třeba může líbit...

Právě proto by mě zajímali konkrétní zápory čím tě hra tolik odradila. Ať mám snžší rozhodování.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu