Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 CECH-2004B Date Code 9C Flash


Jonny

Otázka

Zdravím,

Jelikož jsem na fóru strašně dlouho nebyl a ani co se týče světa PS3 nejsem zrovna moc v obraze, tak mám pár dotazů a vím, že zde na fóru je několik frajerů, kteří určitě budou mít odpovědi na moje otázky a dokážou mě poradit.

Před pár lety když jsem ještě znal každou informaci ohledně flashe ps3, se dal flashnout pouze model do FW 3.55 bez nutnosti downgradu a mohl si to udělat pohodlně každý doma sám. Nicméně nejspíš z důvodu příchodu nové generace jsem se přestal zajímat o PS3 scénu, protože to pro mě již nebylo aktuální, každopádně se mě dostala možnost pořídit si PS3 CECH-2004B Date Code 9C s FW 4.76 s poškozenou mechanikou, jak se říká za pár babek, tak jsem si řekl proč ne.

Tady na fóru jsem nenašel zda-li se dá tento model flashnout, či nikoli. Na různých internetových stránkách jsem se dočetl, že ano, nicméně se mě to nedaří flashnout, pořád mě to píše něco ohledně toho, že soubor je poškozen.

Může mě prosím někdo poradit co a jak.

Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu