Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP movie creator necte titulky


Han

Recommended Posts

uz je to delsi dobu co mi tento program necte titulky, titule chci dat do .avi a s tim zkonvertovat do MP4, drive mi to slo, nyny to nefunguje, pritom jsou soubory stejne pojmenovane a v BS playeru to funguje

jde tam nainstalovat nejaky codec nebo naka takovadle blbost? v manualu je napsane ze titulky podporuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele neporadim ti primo s timhle, ale muzu ti doporucit pmpplayer a pmp converter (myslim ze se jmenuje avi to pmp), ten title nacita externe, takze se temahle sragorama nemusis zabejvat, nebo zkus XviD4PSP (ale ten potrebuje framework 3 nebo 4? proste fuj..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele neporadim ti primo s timhle, ale muzu ti doporucit pmpplayer a pmp converter (myslim ze se jmenuje avi to pmp), ten title nacita externe, takze se temahle sragorama nemusis zabejvat, nebo zkus XviD4PSP (ale ten potrebuje framework 3 nebo 4? proste fuj..).

jo dikes, jen jsem nevedel ze xvid4psp konvertuje do .pmp, toze ten avi to pmp me pri encoding vypisuje chybu

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu