Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

s origo dvd bez banu?


Brake

Otázka

Dneska jsem se ptal jednoho borce pres xboxy a rikal ze na XBL s s flashlym xboxem se muze s originalnim dvd nebo bez dvd v mechanice a je 100% jistota ze vas nezabanujou....ze ban hrozi jen s vypalenym dvd v mechanice...pry je to opravdu na 100%...vy co jste dostali ban tak bylo to s vypalenym dvd v mechanice? diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mě teda nezabanovali, ale co jsem četl, tak kontroly jsou vlastně 2, zaprvé se kontroluje, jestli hra, kterou hraješ už vůbec vyšla, samozřejmě že kdyby jsi hrál něco co nevyšlo tak nejspíš nemáš originálku, ale nevím jestli tuhle ochranu už nezrušili, myslím, že s tím byly nějaký problémy. A pak se hlavně

kontroluje jestli je to DVD 1:1 stejný jako originál. Takže originálka projde testem vždycky a když DVDčko není v mechanice tak nemají co zkoušet. Nevím jestli jsou ještě nějaký postupy pro banování, ale tohle jsem četl.

Když máš image nějaký hry na HDD a chceš zjistit jestli se bude v konzoli tvářit přesně jako originálka, stačí to otevřít v XDVD Mulleteru a dát AutoCheck, radši zkontrolovat důkladně a jestli to napíše, že je vše v pořádku, mělo by to být v pohodě, popřípadě opravit, ale je možný že maj aj jiný postupy. Taky ještě existuje tzv. Kreon Bug, ale to tady teď nechci rozebírat, leda že by byl zájem. Já když jsem byl na xlive tak jsem zatím měl jenom jednou pálenku v xku a to Bioshock, protože jsem si ho chtěl updatnout, všechno bez problémů, ale byl tam taky jenom chvilku, na ten update. Snad jsem nenapsal žádnou blbost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
co mi na to napsal jedne manik a i ja se domnivam ze jezalezi na tom co je v mechanice jestli palenka nebo origos... MS to urcite kontroluje podle FW mechaniky a davaj nahodny BANy...

Fakt to kontrolují podle pálenek. Četl jsem to na amerických hack forech o xku. Když tam dáš DVDčko, tak to musí být přesně shodný s originálkou, protože tohle oni dokážou zkontrolovat, ale xko nemá žádnou funkci, kterou by jen tak z ničeho nic zjistili jakej je v mechanice firmware, teda něco nejspíš maj, ale firmwary jsou proti tomuhle checkování už zabezpečeny a tváří se uplně jako originální :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu