Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc S Hrama


LOONN

Otázka

Ahoj, tak jsem se po několika měsících dokopal a udelal down a následnej up. na CF.snažil jsem se tady zjistit jaky je v současný době nejlépe instalovat cf. nakonec jsem dal 3.40 OE-A.Ale potřebuju si udělat jasno v iso hrách a at hledám jak chci tak mi to píše žád... př... nenalezen.když dám cso. do složky iso-vše v poho,když stahnu iso tak to jednou extrahujuju z winzipu a dam do iso-taky to občas jede ale mam ješte stažený hry kde je hafo složek(už jsem je aktivně předem extrah.) a to je označeno ULJM5002000.potřeboval bych vysvětlení co je rip. atd zkrátka vše o hrách a koukal jsem jako první do pro nováčky ale nenašel jsem nic.takže dík každému za info nebo odkaz. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

problem s temi isy bude asi to ze je rozbalujes..normalne kdyz stahnes hru tak byva vetsinou zabalena jako-by 2x.rozbalis to jednou a mas nejakou hru *(nazev).iso a to jde taky rozbalit v raru a to nedelej..normalne hod cele iso na kartu,jinak cfw bych doporucil nejaky novejsi tento uz je celkem zastaraly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam takovy mali problem sathnul jsem si GTALCS v raru a na tři části a chtel jsem se zeptat jak ho mam dat do PSP. Jestli mam rozbalit vsechny ty soubory a jak vubec spustit tu hru aumistit na karte

predem dekuju za pomoc

P.S. verze meho PSP je 3.40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam takovy mali problem sathnul jsem si GTALCS v raru a na tři části a chtel jsem se zeptat jak ho mam dat do PSP. Jestli mam rozbalit vsechny ty soubory a jak vubec spustit tu hru aumistit na karte

predem dekuju za pomoc

P.S. verze meho PSP je 3.40

Jo jeste me napada jestli mas 3.40 oficialni nebo 3.40 OE-A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, tak jsem se po několika měsících dokopal a udelal down a následnej up. na CF.snažil jsem se tady zjistit jaky je v současný době nejlépe instalovat cf. nakonec jsem dal 3.40 OE-A.Ale potřebuju si udělat jasno v iso hrách a at hledám jak chci tak mi to píše žád... př... nenalezen.když dám cso. do složky iso-vše v poho,když stahnu iso tak to jednou extrahujuju z winzipu a dam do iso-taky to občas jede ale mam ješte stažený hry kde je hafo složek(už jsem je aktivně předem extrah.) a to je označeno ULJM5002000.potřeboval bych vysvětlení co je rip. atd zkrátka vše o hrách a koukal jsem jako první do pro nováčky ale nenašel jsem nic.takže dík každému za info nebo odkaz. :psp:

no může to být i tím že máš starý CFW..jestli se ti chce tak dej 3.40OE-A -> 3.51M33 -> 3.71M33-4..já to dělal na svým Psp před pár týdny a jsem naprosto spokojen, jede každá hra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no může to být i tím že máš starý CFW..jestli se ti chce tak dej 3.40OE-A -> 3.51M33 -> 3.71M33-4..já to dělal na svým Psp před pár týdny a jsem naprosto spokojen, jede každá hra ;)

omfg,to je dmnce,on píše že má oficial fm a ty mu napíšeš tohle,fakt naky lidi nepochopim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu