Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém se zvukem v party


loki666

Otázka

Zdravím všechny potřebuji radu mohl by mi někdo pořádně poradit.

Nefunguje zvuková komunikace mezi členy v party.Objevuje se upozornění že nelze komunikovat se členem v party k vůli Nat typu a jeho limitům.Jak to zprovoznit.

A jak hrát online multiplayer s kámošem za použití headsetu.

Když jsme zkoušeli třeba hrát Loadout tak jsme tam byli oba ale jak se to potom načítalo tak se stávalo že jeden už dávno hrál a druhému se to pořád načítalo.

Můžete poradit děkuji všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, řešení co vyzkoušet je hodně.

Měl bys vědět jaký typ NAT PS4 detekuje - pokud seš za routerem - tipuju že to bude NAT2.

Pokud máš trochu inteligentní router tak asi nejlepší řešení je vytvořit DMZ a do ní vložit PS4 s pevnou adresou.

Pak jsou tu další možnosti jako pevná IP adresa + přesměrování doporučených portů (port forwarding) pro PS4 (doporučené porty se dají vygooglovat)

Další varianta která ti ušetří práci v předchozí řádce je zapnout UPnP na routeru - ale pozor - tohle sebou může přinášet bezpečnostní rizika - zaleží co všechno na routeru máš připojeného - není to úplně doporučované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

díky za radu.

Ip adesu mám veřejnou,Nan type:type2,nemůže ty být třeba tím že kámoš ip adresu nemá veřejnou.Už mi taky jeden odepsal toto:

cau,problem s pripojenim pres wifi je prave ze je tamnodne natu dela to bordel, verejna by to mela spravit, tu ale mas , takzejediny co ti zbejva je :zapnout UPnP pokud neni a skusit otevrit porty pro ps4- UDP: 3074, 3478-3479, 3659, 6000 TCP: 80, 443, 1935, 3478-3480, 3659,10000-10099, 42127 pokud mas verejnou adresu a zaply upnp nemel by bejtproblem, pokud ma kamos nat2 (moderate) to by taky nemelo vadit , pokud uz mastrict tak ano.

jaká rizika jsou kdy zapnu to UPnpP mám na roteru zapojé Pc.

Typ routeru :tp link:TL WR 340GD

Dík Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu