Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ragnarok Online


Recommended Posts

tak tuhle hru jsem jsem hral tusim 4 roky kazdy den cca 12 hodin ,jen doporucim vyhnout se zdaleka free serverum hlavne srackam jako czechro nebo reborn. Kdyz uz hrat tak na oficialu : http://iro.ragnarokonline.com mam tam postavy na 97,8x,7x lvl tak kdyby nekdo chtel neco do zacatku,nebo zajit na MvP atd. napiste pm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju mozna uz pres dva roky na CzechRO serveru. Nehral jsem nikdy na ofiku. EvliSto v cem je ofik tolik rozdilny oproti treba CzechRO? Jinak ja mam Clowna lvl 93 a spousty dalsich postav a veci. www.czechro.net - odkaz na cesky free server

ofiko je rozdilne hlavne v tom ze tam nejsou zadne veci co by hrani trosku usnadnovali jako vyssi rates,healer,warper atd...pro nekoho je to nevyhoda,ja radeji hraji podle puvodnich pravidel, pak nejdulezitejsi rozdil - pocet soucasne pripojenych hracu je kolem 5000 a v dobe WoE i pres 10 000 ,je to pak uplne o necem jinem ty WoEs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Hraju mozna uz pres dva roky na CzechRO serveru. Nehral jsem nikdy na ofiku. EvliSto v cem je ofik tolik rozdilny oproti treba CzechRO? Jinak ja mam Clowna lvl 93 a spousty dalsich postav a veci. www.czechro.net - odkaz na cesky free server

jj ja hraju take na czechru, mam HW 94lvl a priestku stejny lvlik:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu