Přejít na obsah
Luke25

[NÁVOD #3] Aktualizace her v Loadiine GX2

Recommended Posts

Pokud nemáte na svém Wii U funkční Loadiine GX2, pokračujte zde --> "[NÁVOD #1] Jak hrát stažené hry na Wii U... (5.5.X)". (Potřebné pro tento návod)

Jak jsem již zmiňoval v úvodním návodu, všechny stažené hry jsou bez jakýchkoliv aktualizací. Proto si teď ukážeme, jakým způsobem lze dostat nové aktualizace do her.

1) Stažení aktualizací

1. Stáhněte si program JNUSTool (odkaz), skrze který budeme stahovat aktualizace.
  2. Rozbalte zip soubor např. na plochu. Nejlépe, když všechny tři soubory budou pak v jedné složce.
  3. Nyní, pokud nemáte ve svém počítači Java 8, stáhněte si ji a nainstalujte (odkaz - vyberte verzi z první tabulky 8u91).
  4. Otevřte složku s rozbalenými třemi soubory. Tam zobrazte soubor config v poznámkovém bloku.
  5. Uvidíte tuhle adresu: "http://ccs.cdn.wup.shop.nintendo.net/ccs/download[COMMONKEY]updatetitles.csv". Místo vyznačené modré části vložte tento klíč: D7B00402659BA2ABD2CB0DB27FA2B656. Adresa tedy bude vypadat takto: "http://ccs.cdn.wup.shop.nintendo.net/ccs/downloadD7B00402659BA2ABD2CB0DB27FA2B656
    updatetitles.csv". A uložte.
  6. Nyní spusťte soubor JNUSTool.jar. Pokud se automaticky neotevře v prostřední Java, klikněte na soubor pravým tlačítkem a dejte "Otevřít v programu". Tam vyberte "Java Platform SE Binary" (může být i jiný, podobný název).
  7. Zobrazí se tabulka s výběrem her. Označte hru, pro kterou chcete aktualizaci. Dejte si pozor na Region. Vybírejte pouze pro ten, v jakém je i hra!
  8. Pokud máte označenou hru, klikněte na tlačítko "Open FST".
  9. Zobrazí se nové okno. Tam zaškrtněte políčko "root" a dejte Download.
  10. Po stažení aktualizací se vytvoří nová složka s názvem hry tam, kde máte uložený aktualizační program. V ní najdete potřebnou složku "updates".
  11. Pro stažení dalších aktualizací znovu spusťte program.

2) Vložení na SD kartu

1. Vložte kartu do PC.
  2. Přejděte do složky wiiu\games\název hry.
  3. Zde zkopírujte staženou složku "updates". V ní pak bude jedna složka, např. "v16" - tj. verze aktualizace.
  4. Tím je hra aktualizovaná. Pokud však stáhnete novější aktualizaci, již nevytvářejte novou složkou "updates", pouze do ní vložte novější verzi aktualizace a nemažte tu starou.

3) Spuštění aktualizované hry

1. Spusťte Loadiine GX2 (viz minulý návod)
  2. Vyberte požadovanou hru a stiskněte A.
  3. V zobrazené tabulce v položce Updates vyberte požadovanou aktualizaci.
  4. Můžete hrát!

4) Doplňující informace

• Po vybrání aktualizace před spuštěním hry se aktivuje možnost "Extra save". Pokud ji zapnete, budou se vám savy (sejvy) z hry ukládat pro každou aktualizaci hry zvlášť.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Mám trochu problém se stahováním aktualizací.

Když udělám vše podle návodu ,tak mi program prostě nechce stahovat.Po vybrání požadované aktualizace a stisknutí "Open FST" se program vypne a nic se neděje.Zkusil jsem dát do souboru "config" i jiný klíč a stále to nefunguje.

Mám na pc Win7 x64 a Java 8.09

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat