Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nelze se přihlásit na PSV


fmfrost

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 2

Zkoušels dostat vitu do továrního nastavení přes recovery menu? Já kupoval vitu ze zastavárny a právě přes recovery menu jsem z vity dostal původní účet/původního majitele.

Vypni vitu a jak je vyplá tak podrž zároveň tlačítko POWER, R (pravý trigger) a HOME (tlačítko PS). Měla by ti vyskočit  recovery mode  nabídka a v ní dej Restore the PS Vita System.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, a vitu máš novou nebo bazar? Pokud bazar, tak je možné že tam po předchozím kupujícím zůstal jeho účet. Potom běž do settings - format - restore this system a vymažou se ti veškerá data na vitě (vráti tě do továrního nastavení). No a po opětovném zapnutí by se ti mělo spustit prvotní nastavení, kde si vložíš i svůj účet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lidi, a't dělám co dělám, tak se mi nedaří přihlásit ke svému účtu. Už asi po 3 restoruju jak šílený, dělám to podle návodů a vůbec nic.. Jsem z toho úplně na prášky.. Prosím poradte co s tím.. pořád hláška the Sing-in ID or password is not correct :-( budu rád za každou další pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu