Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dualshock 4 - dvě verze? A problém s vibracema


vasek1207

Otázka

Zdravím, mám dotaz na zdejší odborníky. Jeden z mých dvou dualshocku divně vibruje, abych to upřesnil vibrace jsou mnohem intenzivnější než na druhém a tak nějak to chrčí. Koukl jsem dovnitř, vypadalo to normalně ( nevím jestli je tohle důvod k reklamaci), ale při te příležitosti se mi povedlo ztratit u takovej kovovej "spring" u R2, objednal jsem teda nahradní z ebay, ale k mému podivu tam nesedí. Vypada totiž jinak než originál, je možný že jsou dvě verze ovladače? Koukal jsem po jiných na ali i ebayi, ale všechny vypadají jinak než ten můj viz fotka (můj vlevo, nahradní vpravo). Kdyby jste věděli kde objednat stejný, poprosil bych o odkaz...Díky :cheesygrin:

post-75750-14687194157293_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dualshock 4 má jen jednu verzi, resp. 2 verze, ale pouze mají rozdílný materiál u analogů, jinak nic. To co jsi objednal nevím, co je to za "paskvil", ale já objednával na aliexpressu 2 páry L + R za asi 2,5$ a jsou k nerozeznání od originálu včetně pružinek, které ty máš od nějakého špatného "soustružníka" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To težko, mám to z alzy jako set PS4 + 2 dualshocky ... kdyz jsem tam dal co jsem objednal, tak to drelo a vypadavalo...zkousel jsem prehodit i tu packu za tu, co prisla spolecne se springs, ale vubec tam nesedi, vypadavá .... :-D záhada...Muzu se podivat do toho druhého ovladače, jestli je to stejná situace :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ja najit teda stejnou nemuzu :D .. i kdyz se podivam na google obrazky, tak vsechny vypadaj jinak nez ta moje :-D

Hele nic proti, ale tady je problém čistě mezi židlí a klávesnicí : Replacement R1 L1

http://s.aliexpress.com/UZ7Nn267

(from AliExpress Android) samozřejmě je to pouze příklad - navíc 3 prodejci co jsem koukal a všichni měli stejný pružinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Nj v tom případě ale stejně pořád padá problém na tebe jelikož pokud byl ovladač v záruce a nebyl o.k. měla samozřejmě přijít reklamace a ne se v ovladači hrabat. Zkus napsat nějakýmu prodejci na Ali/Ebay jestli náhodou nemají ten co potřebuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu