Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

16GB SONY Memory Stick Pro Duo - Již v BŘEZNU !!!! (32GB v roce 2009)


tekken90

Recommended Posts

memorystick16gb.jpg

Sony reveals 16GB Memory Stick PRO Duo scheduled for March

Sony Memory Stick PRO Duo 16GB - Image 1Like what some people anticipated, Sony has announced the 16GB Memory Stick PRO Duo with a US$ 300 price tag. Come March, it'll be available for all your storage needs. Yep, that means more space for homebrew and other media on the Sony PlayStation Portable.

Back in February 2007, it was said that this version of the Memory Stick will be available this year. Considering how early the 16GB model will hit stores, it probably won't be too much of a dream to see 32GB Pro Duo sticks which are scheduled for 2009.

Without a doubt, owners of VAIO, Walkman, Cyber-shot, and other Sony products will also be delighted to have larger storage space. For us QJ.NET folks? That means more homebrew, of course!

------------------------------------------

další info: http://www.engadget.com/2008/01/06/sony-intros-16gb-memory-stick-duo/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus...

Přemýšlel jsem nad tím koupit kartu větší, než jsou 4GB, ale zjistil jsem, že to nemá vůbec smysl.

K čemu je potřeba?? Na 4 GB se vejde tak 4 - 5 her, případně tak 3 hry a 4 filmy. Co víc si může člověk přát?

Myslím si, že 8GB už je fakt hodně a 16GB je nesmysl...

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela frajeřina... :D 32GB... To se pomalu,ale jistě blíží ke kapacitě mého bývalého HDD... Představte si mít na PSP 70 her + 100 filmů + 3000 Mp3... To je přece vzrušujcí ne? Já ty money mít (přebytečný,tak do toho jdu...)

A bude líp... Počketje až budou karty o kapacitě 4TB... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela frajeřina... :D 32GB... To se pomalu,ale jistě blíží ke kapacitě mého bývalého HDD... Představte si mít na PSP 70 her + 100 filmů + 3000 Mp3... To je přece vzrušujcí ne? Já ty money mít (přebytečný,tak do toho jdu...)

A bude líp... Počketje až budou karty o kapacitě 4TB... :D

ked budu karty s kapacitou 4 TB tak PSP bude potom take jak je teraz tamagoči... :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem zvedavej, kolik tech 16GB bude mit volnyho mista? tak 11GB? xD

tak to ja bych se zas o to zaplneni tak nebal...das par filmiku,nebo serialu,svou oblibenou hudbu par her a hned je karta plna...ovsem pravda je ze pak nejakej ten patek nebudes muset mazat :)

ale ta cena je fakt premrstena...navic 4 gb je porad jeste bohate dostacujici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud by ste ji kupovali v usa tak je cena celkem přijatelná 300dolaru = 5400 zhruba to by se dalo,jenže 1 dolar počitaji jako 1 euro pro nás takže u nás to bude drahý jako svině,cena dolu přiliž nepude sou to čipy a je to výrobně drahý,16gb se povede tak každá 4. ,cena klesne možná tak až přide 32gb a to jen o trochu.4gb stači ale mista neni nikdy dost,takže ja bych to nezavrhoval.Já mám 4gb a beru to pro mě jako minimum,hlavně vzhledem tomu že nemám k dispozici deně pc a na psp hraju a koukám a poslouchám pruměrně dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja bych se zas o to zaplneni tak nebal...das par filmiku,nebo serialu,svou oblibenou hudbu par her a hned je karta plna...ovsem pravda je ze pak nejakej ten patek nebudes muset mazat :)

ale ta cena je fakt premrstena...navic 4 gb je porad jeste bohate dostacujici

ja myslim, ze jako kdyz si koupis 2GB tak mas 1950MB, kdyz koupis 8GB ta nejakejch 7500MB.. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy tady máte furt strachy jak se to nezaplní ale musíte brát že časem budou lepší a větší hry...kvalitnější a pořád se potřebuje místo..někomu prostě stačí 1GB, někomu 4GB, někomu 8GB...někdo potřebuje zase 16GB ne? :)

Hmm tak to pochybuju ze hry budou vetsi :dozey: ...... na UMD se vejde maximalne 1.8 GB, takze s vetsima hrama nemusime pocitat :) .... Jo a naucte se prevadet GB na MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu