Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lze sehnat part-time job (brigadu) na 1-2 mesice v jine zemi na pul roku dopredu?


.Den

Recommended Posts

No, dotaz je asi jasny... Rad bych nejak sehnal jakoukoliv legalni praci skoro o pul sveta jinde na obdobi letnich prazdnin... Kontakty nemam skoro zadne, resp. nikoho z pozadovaneho mesta. A samozrejme se tam nemuzu dostat driv, nez az o tech prazdninach.

Klidne bych i vymetal podlahy, to je uplne jedno. ;) Prozatim me zajima, jestli je to vubec zrealizovatelne s tim, co uz jsem napsal...

Pokud ano, tak bych mohl dopsat detaily.

Diky za jakykoliv postreh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj .dene :)

par dotazu na tebe ktere tu tvoji nabidku upresni...Vis konkretne do ktereho mesta chces jet? Ci do jake zeme?

Pokud chces jen nekam do zahranicni pak je jasna nejaka agentura (dej pozor jakou vyberes ;) )...

Pokud chces do konkretniho mista tak taky agenturu akorat ze verohodnou a tu ktera tam ten pobyt zajisti...

No nvm... ;) myslim ze to nevyjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, taky to nevidim moc svetle, ale zkusit vypatrat info se musi. ;)

Japonsko, region Kansai, mesto Nara (pobliz Oosaky). Mel bych tam prave ubytovani, jenze bych si musel sehnat praci...coz netusim jak mam udelat odsud. :?

do japonska bych jel klidne se tebou :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdyz si zajistis ubytovani... ;)

Jak rikam, bez prace se tam asi nedostanu, takze zacinam zjistovat co se da, i kdyz sance jsou mizerne... Kazdopadne kdybyste nekdo vedel o zpusobu, jak ziskat jakoukoliv informaci, tak prosim dejte vedet. Onegai shimasu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prace je vsude dost jen ji clovek musi najit

1 zjistit si o danem state vse potrebne

2 ubytovani

3 nikdy tam nejezdit sam

ja jsem byl ne 2 mesice ale pul roku na novem zelandu a od prvniho zamestnavatele jsem utekl neplatil trvalo to asi tak tyden nasel jsem si druheho a u neho jsme zustal do odjezdu tam bylo vse v poradku dost penez jsme si dovezl u nas by jsem nato delal tak 10 let

chci jeste jednou zduraznit nikdy nejezdit sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prace je vsude dost jen ji clovek musi najit

1 zjistit si o danem state vse potrebne

2 ubytovani

3 nikdy tam nejezdit sam

No ale v tom NAJIT je prave problem, takze potrebuju nejak zjistit jak... A jinde nez ve mestech Nara, nebo Oosaka je mi to k nicemu. Prave jak rikam, ubytovani je, jenze tam nemuzu bez toho, aniz bych tam mel zdroj prijmu (staci na jidlo a cesty, nepotrebuju si vydelat). Sam bych taky nebyl.

Neni ani zvlast problem japonstina, domluvim se nejak. Jen proste nevim jak sehnat legalni praci. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamos jel do anglie a kdyz prijel zjistil ze nemaji pro nej praci ... jesteze jich bylo vic jinak by nemeli na zaplaceni bydleni a asi by zustali pod mostem nebo nevimkde
No to je dalsi problem... Jak si to zajistit. =) A nevim o agenture, ktera by zajistovala praci v Japonsku. Zaroven ale zadne kontakty z techto, ani blizkych japonskych mest.

Ono zrovna s bydlenim problem neni, ale i samotna letenka stoji jak dvoumesicni makani na brigade v Praze. (No, vic...).

Napadlo me pak obehnout primo v Nare/Oosace bezne kramky, jenze to je dost nejisty a navic kdo by chtel na mesic a pul zamestnavat nahodneho cizince? =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze agentura je dobrej napad - je vsechno legalne a mela by zajistit i letenky atd. a kdyztak si mas jit kam stezovat, nebo kam volat o pomoc, na druhou stranu kdyz se tam vydavas na vlastni pest, tak asi dostanes vic (kdyz si tu praci najdes. nebo muzete zkusit jetse si dat nekam inzeraty nebo se po nejakych mezinarodni inzertnich serverech podivat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikam, ze si vydelat nechci. Jen potrebuju nekam do civilizovanejsiho Japonska, nic vic, a takovou moznost se sanci 1% mam. Staci at mi to pokryje jidlo a letenku.

No, nikdy jsem tohle nezkoumal, takze zadne lepsi agentury neznam, resp. nemam reference... Nabizi snad nejaka agentura praci v Japonsku, a zrovna v jednom z techto dvou mest (Oosaka je obrovska teda...)? Aspon odkazy na nejake by se hodily.

Nemam ted par dni vubec cas, takze ani Google neni kamarad, jen obcas skocim sem a zkontrolovat maily. :)

Na inzerci jsem se dival, nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu