Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Petice-GTA:San andreas stories!!!


Brake

Recommended Posts

prosim podporte svym podpisem tuhle petici...vim ze to asi nema sanci ale tech 15 sekund Vas nezabije a za zkouzku nic nedame :)

http://www.petitiononline.com/matty747/petition.html

EDIT:mel jsem tam pred tim spatny odkaz na GTA 4 petici ted uz je vse Ok..omluvam se ale hned jsem svoiu chybu napravil :) HAn asi akorat podepssal spatnou petici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro non english lidi:pro to aby rockstars udělali san andreas stories na psp

ano, tak jak rika Luk...a ta petice byla zalozena pred par dny takze se nedivte ze tam je zatim jenom kolem 1000 lidi ale kdyz to kazdy podepisete(jak jsem psal ta chvilicka vam nic neudela a proc to nezkusit) a pripadne byste to mohli jeste rozsirit dal a za par dni uz se muze pocet podpisu rapidne zvysit a jak uz tu nekod psal tak u toho residenta myslim chteli aby to podepsalo kolem 20 tisic lidi a ze o tom zacnou silne uvazovat...takze treba na to rocketstars aspon nejak odpovi kazdopadne myslim ze to za tu zkouzku stoji lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu