Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obal PSP Crystal cover, máte ho?


Verxes

Recommended Posts

Nazdar, jelikož jsem na fóru nic moc nenašel, zakládám nové téma.

Máte obal PSP Crystal Cover? Pokud ano mám pár běžných otázek:

1) Máte verzi obalu pro FAT nebo SLIM?

2) Jak se to drží, pohodlně?

3) Ovládání? Nevyklá se v tom třeba trochu PSP? Nevadí nijak pouzdro pohodlnému používání?

4) Ochrana - nevíte jak moc je chráněno PSP v tomto obalu proti pádu? Spíše je to asi kvůli škrábancům ne?

5) Displej - je v tom dobře čitelný? Máte někdo to pouzdro už třeba poškrábané? -> Jak je to potom vidět?

6) Jakou kombinaci pouzder používate? Máte i jiné než toto? Třeba cestovní bag?

Dík všem za případné odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho osobně nemám, ale dva kamarádi jo. Z tadytoho packu (http://www.playon.cz/produkty/psp-sony/slim-doplnky/psp-slim-5in1-kit)

1)SLIM

2)Držel jsem ho v tom a je to skoro stejný jako bez něj

3)Ovládání je v tom trochu horší, hlavně analog je celkem blbě přístupný (pouzdro má na něj malý výřez a on ještě jakoby do pouzdra ''zapadne''), takže nic moc, ale ostatní tlačítka maj normal výřezy, ty jsou v pohodě.

4)Spíše proti poškrábání, ale při pádech určitě také trochu přispěje

5)Co jsem viděl tak docela dost dobře, je to i s tim lepší (není to opatlaný, poškrábaný atd.)

6)Nosí ho ještě v takovém tom textilním pouzdru (z value packu)

Jak říkam, až na to ovládání analogu, je to pouzdro dobré.

Raději bych si koupil být tebou fólii na display + popř. nějaké přenosné pouzdro (např. http://www.playon.cz/produkty/psp-sony/slim-doplnky/psp-slim-hard-bag-blue).

Tak to asi udělám i já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký obal je podle Vás nejlepší? Jen fólie na displej a pak pouzdro, ze kterého ho budu pořád vyndavat?

Jde mi o to, že tenhle obal budu mít k PSP a ještě budu mít brašnu na uložení celého PSP, včetně kabeláže a příslušenství..

Jsem ochoten obětovat money a koupit pouzdro jiné - tohle hodim někam do aukce, nebo tak.. Ale chci aby to bylo pouzdro na Slima.. Viděl jsem něco od logitechu, ale to stáré bylo jen na FAT, a nové je divné.. PSP playgear a nové je PSP playgear street..

Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký obal je podle Vás nejlepší? Jen fólie na displej a pak pouzdro, ze kterého ho budu pořád vyndavat?

Jde mi o to, že tenhle obal budu mít k PSP a ještě budu mít brašnu na uložení celého PSP, včetně kabeláže a příslušenství..

Jsem ochoten obětovat money a koupit pouzdro jiné - tohle hodim někam do aukce, nebo tak.. Ale chci aby to bylo pouzdro na Slima.. Viděl jsem něco od logitechu, ale to stáré bylo jen na FAT, a nové je divné.. PSP playgear a nové je PSP playgear street..

Co myslíte?

Ja jsem ke slimu dostal folii ta je na displayi, + gumovy obal takovy co ti obejme PSP a zustane volny UMD, DISPLAY a tlacitka, + tvrdy obal. Ale dostal jsem od Kachnaka obal z FATu a to je na slim + gumova sprcka to nejlepsi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu