Jump to content

FragFX Controller - zkušenosti

verbatim
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KOUKÁM ŽE TI NIKDO NEODPOVĚDĚL(ŠKODA)!

TAK JÁ SE ZEPTÁM NA TROŠKU JINOU VĚC BUDE NĚKDY Frag FX DÁLKOVĚ OVLÁDANÁ?PÍŠE SE NĚKDE O NĚČEM NEVÍTE TO NĚKDO KDO UMÍ AN?DÍKY ZA INFO.JINAK NA COD 3,4 BY SE MI TO ŠIKLO,ALE NĚKDE JSEM SLYŠEL,ŽE TO MÁ NĚJAKÉ ŠPATNÉ SNÍMÁNÍ,ALE PODLE VIDEÍ TO BĚHÁ DOBŘE TAK NEVÍM.

Tak já odpovím :D . Mám to doma a je to celkem príma věc ,ale nejde mě upgradovat FW .. Nevím jak na to. Kdyby měl někdo nějaký rady sem s nima . Díky moc !

A když už to máš doma tak nám řekni jak reaguje ta myš jestli je jako na pc a jestli tou myší koukáš do leva do prava nahoru i dolu.Jde mi o to si to koupit k cod 4.Díky

Právě že je to nic moc ,říkají že s novým firmwarem je to o 100% lepší !

EDIT: jako v resistance když se snažím tak dávám hadku jednu za druhou :)

TO SE DIVÍM ŽE TI NEJDE NAHRÁT NOVÉ FW A KUPOVAL JSI TO V ČR?CHTĚLO BY TO KDYBY SE TU NĚKDO OZVAL KDO UŽ NAHRÁL NOVÉ FW,ALE JAK JE VIDĚT MOC LIDÍ TO NEMÁ.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja sice FragFX nevlastnim ale zda se mi to celkem dobry(hlavne kdyz to jde u kazdy hry na PS3) a chcol sem se zeptat:jak je tam ten d-pad u toho joysticku nebo co to je,proste jak se to drzi v levy ruce,no tak jaky sou ty tlacitka?Ja sem treba zvyklej na compu chodit sikmo ale nejak se nedokazu predstavit ze bych na d-padu mackal napr. dopredu a doleva ale ve stylu klavesnice,ne jako na PSP treba tak ze drzim palcem ty dve sipk najednou? Jo a GameEs uz si updatoval ten fw-docela by me ta presnost a citlivost taky zajimala...(sorry ze se neptam na chattboxu ale dneska mi to nak cely blbne,dementni book :D)

• 3 weeks later...

Nový firnware je na stránkách výrobce:Splitfish.com.

Kamarád mi to překládal a řekl mi, že to nemám stahovat pokud budu používat Frag na PS3.Firnware se má stáhnout pouze při používání na počítači.

Mně se s tím hraje perfektně ve všech střílečkách,pouze jsem si musel pohrát s kolečkem citlivosti. U obou Call of to mám na 3,v Uncharted na 2.Hraje se mi s touto věcičkou lépe jak s myší a klávesnicí na PC.Hraní se sixaxisem a s Fragem se také nedá srovnat Moje zkušenost.:bash:

• 6 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
caute, planujem frag fx v2 kupit ale v obchode mi povedali ze to vraj nie je kompatibilne s napr. Killzone 2 i ked nechapem ze co by mu tam malo vadit ked podla vyrobcou ide cez to hrat akakolvek gamesa na PS3, viete mi niekto pls napisat ci ste stym spokojny a cim vam idu bez problemov FPS hry?

Tak zrovna na Killzone 2 je od vyrobce FragFx v2 nejakej fix v podobe noveho firmware (u ceskeho dovozce toto info: "Obsahuje vylepšení pro tlačítko Frag a hru Killzone 2")

posledni firmware ke stazeni zde:

[url="http://www.splitfish.com/files/FragFX_V2_Firmware_upgrade_2009_03_13.zip"][color=#810081]http://www.splitfish.com/files/FragFX_V2_Firmware_upgrade_2009_03_13.zip[/color][/url]

instrukce k instalaci firmware přes PC:

[url]http://www.splitfish.com/files/FragFX_V2_Beta_Firmware_Instruction.pdf[/url]

• 1 month later...