Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

chyba internet dns error


zozy

Otázka

vse bylo v pohode ale najednou kdyz jsem chtel jit na net pres browser tak se vsechno pripoji ale nenacte se stranka a napise to tohle : communication with server failed a dns error has occured(80410410)

vse mam nastavene na automatic

a nastaveni je tam napsane ip adress:192.168.1.3

subnet mask 255.255.255.0

default router:192.168.1.1

primary dns:192.168.1.1

nic jsem neprenastavoval predtim bylo vse v pohode,a najednou se stranka nenacte nevite cim to je?thx za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
no jestli to rozjedu nevim,protoze uz to nejde zozhybat 3dny,vse je nastavene tak jako kdyz to jelo,takze nevim proc to nejde,a vse je na automatic jak uz jsem psal

ja tam napsal www.seznam.cz (na jine adresy mi to ani neslo) a proste mi to jelo, tudiz ty to zkousej taky, ja to spravil za 2 minuty, kdyz to nepujde tak to zkousej dal a urcite ti to pofahca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no jestli to rozjedu nevim,protoze uz to nejde zozhybat 3dny,vse je nastavene tak jako kdyz to jelo,takze nevim proc to nejde,a vse je na automatic jak uz jsem psal

Jsi si jisty ze mas v pc navoleno automaticke prideleni(alias DHCP server)? tak si ji navol rucne v pc a rucne v psp ;)...

Kdyby nic tak vse resetni!:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

^^ ne spoofer nepomuze..

udelej start -> cmd -> ipconfig /all > c:\vypis.log a soubor vypis.log kterej budes mit na c: nekam upni a dej sem odkaz, ja ti reknu jak si v psp nastavit IP

^^ teda pokud mas PC napojene take do toho routeru na ktery se pripojujes..

Nebo zadavej IP ;)

zkus do prohlizece zadat jako adresu 89.185.242.115 a melo by se ti zobrazit console.forum ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu