Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Formula One Championship Edition


dave23

Recommended Posts

  • 1 year later...
Já mám demo.

Jenže ho nezajímá že máš demo ,chce vědět tvoje dojmy ze hry.....omg

Pro mě hra hodně povedená ,v tomto žánru na ps3 moc konkurence nemá.....ale slyšel jsem že se chystá i něco nového.Nicméně grafika docela pěkná a hratelnost ,pokud jsi vážně fanda F1 tak je to pro tebe nutnost ,mě se hra líbila a jak říkám pro fanoušky F1 je to nutnost.Bohužel ikdyž je ta hra už dost stará ceny jsou docela vysoké - bazarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Hrál jsem demo a je to docela dobrý, ale začátkem příštího roku vyjdou nové formule na ps3 a xbox s oficiální licencí FIA formule 2009

Milovníci závodních her a obzvláště formulí už se možná nedočkavě těší na titul od Codemasters pod jednoduchým názvem F1 2009, který vyjde na Wiičku a PSP. Ode dneška mohou své modlitby upínat k přesnému datu. V PAL evropských regionech hra vyjde 19. listopadu, kdy už budeme znát i vítěze posledního závodu této formulové sezony v Abu Dhabi. Hra chce vedle blyštivého puncu oficiální licence, kterou Codemasters získali v květnu tohoto roku, a simulace reálného šampionátu bodovat také multiplayerem. Na Wiičku si to s nabušenými formulemi trhajícími asfalt rozdají dva hráči ve splitscreenu, na PSPčku pak až čtyři jezdci pomocí ad hoc multiplayeru. Majitele vlajkové konzole Nintenda potěší rovněž přítomnost speciální periférie v balení se stříbrným diskem – šťastní závodníci, kteří nezaváhají a pořídí si limitovaný set, získají speciální volant. Fanoušci handheldu PSP si pak své formulky budou hned po vydání moci stáhnout z Playstation Store. Své licencované F1 hry se dočkají i pařani na ostatních konzolích a PC – pro ně Codemasters na příští rok připravují titul F1 2010. Brm brm.

t_1bd150846b0ba027f50dae1838306c.jpg t_33254864a30375f93400095556590e.jpg t_5645849b047e2dbb1a704ec9ddc116.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu