Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 17


Buladog

Recommended Posts

před 31 minutami, eRik napsal:

Jinak netuším, proč by MLS nemohla být normální liga, která se neřídí uefa pravidly, když je to tak... 

Tvl odborník :D tak za prvé se všichni řídí  podle pravidel asociace fifa . ne Uefa bože :D každý se nimi řídí jen se to tak nedodržuje a že ty najdeš video na netu kde to rozhodčí nechá opakovat tak to je jasné :D klidně tam najdeš i video kde dá rozhodčí 8 červených karet :D ..Kámo chtělo by to mín  psát a raději si zajdi na fotbal jo :D a nepiš kraviny :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera vecer parkrat prubnul demo a musim rict, ze me to chytlo...grafika, licence, journey, hratelnost (i kdyz celkem arkadovita, nicmene zabavna). Jsem zarytej PESak, ale letos jsem se rozhod pro FIFU. Pak jsem jeste objevil recenzi PESu na IGN a dali tomu 9.5, coz nechapu a i jako priznivci serie mi to prijde dost prestreleny, pac hodnotim hru jako celek a grafika i samotnej grafickej interface, chybejici licence to dost srazej a to bych urcite jeste neco nasel... I na metacritic to ma veskrz pozitivni reference. Pockam jeste, jak obstoji FIFA, ale jsem rozhodnutej a prebehnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už od ročníku 2015 zde funguje určitej fígl : Zapneš FIFU na svém sec. účtu a počkáš až se dostaneš na výběr jazyka, potm si zvolíš jazyk a hned hru schodíš do základního menu ps. Zde přepneš na svůj hlavní účet, klikneš na fifu a hraješ:) Veškeré trofeju atd. jde na tvůj hlavní účet. Přeju hezké hrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, chci se s vámi podělit o své nasrání. :D

Dnes jsem si pořídil novou FIFU 17. Konkrétně elektronickou Super Deluxe verzi za 2.699, no a co byste řekli? ... Nejde mi FUT. Jen mi to hodí hlášku, že během připojování k režimu FUT 17 došlo k chybě a že mě hodí do hlavní nabídky...

To jako kurde vážně? Člověk na to rok čeká, zaplatí skoro 3 litry a ono to nejede? Řekněte mi prosím někdo, že máte podobné problémy. Vím že FIFA byla vždy zabugovaná, tak snad to není jen u mně.

Jo a jsou to hajzli, díky za pozornost. :ph34r:

ps. Nejde to už několik hodin, takže to není ani chvilkový výpadek serveru.

pps: Ani po 10ti hodinach FUT stale nejede, uz mi nejde ani web app ani mobile app. Pěkná dávka nervů za skoro 3 litry větší adrenalin než skákat z letadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, rak038 napsal:

Čaute, chci se s vámi podělit o své nasrání. :D

Dnes jsem si pořídil novou FIFU 17. Konkrétně elektronickou Super Deluxe verzi za 2.699, no a co byste řekli? ... Nejde mi FUT. Jen mi to hodí hlášku, že během připojování k režimu FUT 17 došlo k chybě a že mě hodí do hlavní nabídky...

To jako kurde vážně? Člověk na to rok čeká, zaplatí skoro 3 litry a ono to nejede? Řekněte mi prosím někdo, že máte podobné problémy. Vím že FIFA byla vždy zabugovaná, tak snad to není jen u mně.

Jo a jsou to hajzli, díky za pozornost. :ph34r:

ps. Nejde to už několik hodin, takže to není ani chvilkový výpadek serveru.

pps: Ani po 10ti hodinach FUT stale nejede, uz mi nejde ani web app ani mobile app. Pěkná dávka nervů za skoro 3 litry větší adrenalin než skákat z letadla.

Takhle mi ten fut na 16 nešel celej rok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu