Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nová barevná edice psp


romeno

Recommended Posts

  • Moderators

Na netu se obevila zprava o nove barevne verzi psp a to zelena :D

258647862404772c4.jpg

K dyspozici zatim jen v japonsku a neni jeste jiste jestli vubec dorazi do USA ci EU . Cena je stanovena na 180 dolaru .

Datum kdy vychazi je 21. unora .

Tak co na nej rikate , me se docela libi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm... růžoví ne ale nevim co vydíš na tomhle že by nemohlo bejt pro kluky... rozhodně lepší než nic, pořád je to psp

holky maji rady takovou barvu jako je ´"svetle modra" .. kluci ju zas tak moc nemusuji... no ale zase by si udelal dojem na nektery holky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se líbí skoro každá jiná barva než ta lesklá černá. Proč nemít něco jinýho než ostatní? Trošku se odlišit a pořídit si barvu podle svýho výběru a mít z toho radost. Pozdějc, když to bude chtít prodat, dostanete za jinou barvu víc než za tu proflaknutou černou. Já jsem objednala nejdříve bílou slim z ebay-obchod však neproběh a zejtra se mi maj vratit peníze. Další už kupuju tady v Čechách a to žlutou edici. :-) Doufejme, že už se ňáké té PSP dočkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu