Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

Custom firmware - 2.71 SE - X

info:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=5118&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ak sa niekomu zdalo že v SE-A bolo málo nových funkcií na to, aby sa mu oplatilo updatovať, tak pri novej verzii SE-B sa mu to už určite zdať nebude. Okrem mnohých vylepšení prináša nová verzia jednu podstatnú zmenu. Spúšťanie ISO/CSO hier priamo z menu PSP!!!

Áno je to tak moji milí, DEVHOOK už nebudete vôbec potrebovať!!!

POPIS ZÁKLADNÝCH ZMIEN:

-podpora ISO/CSO

-všetky hry nefuknčné v SE-A už fungujú

-homebrew pre fw. 1.50 sa už ukladá do klasickej zložky GAME a nie GAME150

-homebrew pre fw. 2.71 sa ukladá do zložky GAME271

-isa stále do složky ISO na rootu

Aby se vám PSP nezasekávalo při nájezdu do GAME a zobrazovali se vám všechny hry,hb,dema, musíte vytvořit na rootu složku ISO a ve složce PSP musíte vytvořit složku GAME, GAME150, GAME271

cf_problem.gif

Tento firmware se instaluje jedině z firmwaru 1.5 !

Baterie musi byt nabita minimalne na 75%

Takze jako krok jedna doporucuji format memory sticku

:arrow: 1. Naformatovana karta v psp - Settings/System Settings/Format Memory Stick

:arrow: 2. Stahnete soubor z tohoto linku (dole je download-vyplnite SVOJE authorizacni cislo a stahujete)

rarhost.com/download-eirhrk.html

1.JPG

:arrow: 3. Otevrete archiv, zde naleznete slozku 2.71 SE-B - otevrete ji, dale jsou tam dalsi slozky - otevrete NEWINSTAL a je zde slozka PSP

2.JPG

3.JPG

:arrow: 4. Celou slozku PSP prekopirujte do PSP (pravdepodobne se vas PC zepta, jestli chcete slozku prepsat - dejte ano vsem)

4.JPG

:arrow: 5. Vypojte USB a v PSP najedte do GAME a spustte 2.71 SE-B Firmware Install

5.JPG

Pokud se program nespusti a PSP se resetuje, tak to znamena, ze nemate PSP nabite alespon na 75%

:arrow: 6. Zde se pise neco o tom, ze autor za pripadne poskozeni nenese zadnou vinu za brickle psp... Jestli souhlasite stisknete X pokud nesouhlasite a chcete si radsi nechat 1.5 stisknete R (R= prave horni tlacitko)

Jakmile stisknete X zacnou se soubory nahravat a kopirovat do flash pameti, az skonci PSP se samo resetuje

6.JPG

:arrow: 7. Nyni máte Custom firmware verze A - shlednete settings/system settings/system information

7.JPG

:arrow: 8. Bude jeste potreba tento fw updatovat na verzi B - pripojte USB a otevrete opet archiv, ktery jste otevirali na zacatku, Otevrete slozku SEV_UPDATE v ni naleznete slozku PSP a celou ji prekopirujte do PSP (na root)

8.JPG

9.JPG

:arrow: 9. Opet vypojte USB, najedte do GAME a spustte SE-B Update

10.JPG

Pokud se program nespusti a PSP se resetuje, tak to znamena, ze nemate PSP nabite alespon na 75%

:arrow: 10. Press X to start the update - Stisknete X pro start updatu.

Az PSP napise done. Exiting in 5 seconds tak se resetuje za 5 vterin.

11.JPG

12.JPG

:arrow: 11. Nyni mate PSP s fw 2.71 SE-B

13.JPG

Vsechny ISO hry se nyni objevuji jako hombrew v GAME..

14.JPG

Update na SE-B'' (SE-B3)

:arrow: 1. Stahnete tento archiv

http://www.psp-hacks.com/file/885

:arrow: 2. Otevrete slozku PSP v ni slozku GAME150

1.jpg

:arrow: 3. Slozku seb3update nakopirujte na kartu do adresare x:/PSP/GAME150

2.jpg

:arrow: 3. V PSP najedte do Game/Memory Stick a spustte 2.71 SE-B3 Update

3.jpg

Pokud se program nespusti a PSP se resetuje, tak to znamena, ze nemate PSP nabite alespon na 75%

:arrow: 4. Press X to start the update - Stisknete X pro start updatu.

Az PSP napise done. Exiting in 5 seconds tak se resetuje za 5 vterin.

11.JPG

12.JPG

Upgrade SE-C

Tento Upgrade můžete dělat z firmware 1.50 2.71SE-A 2.71SE-B 2.71SE-B' 2.71SE-B''

:arrow: 1. Stahnete tento archiv

http://rapidshare.com/files/4914822/fw_SEC.zip

nebo sosejte z tohoto linku

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/32348/fw_SEC.zip_16.61MB.html

:arrow: 2. Otevřete ho a slozky PSP a seplugins nahrajte do PSP (na root), zeptase vas jestli chcete prepsat dejte "ano všem"

Pokud upgradujete z fw 1.5, otevrete v psp slozku PSP a slozku GAME150 prejmenujte na GAME (GAME150 -> GAME)

kopirovat.jpg

:arrow: 3. Vypojte USB a v PSP najedte do GAME a spustte 2.71 SE-C Firmware Install

secinstal.jpg

:arrow: 4. Zde se pise neco o tom, ze autor za pripadne poskozeni nenese zadnou vinu za brickle psp... Jestli souhlasite stisknete X pokud nesouhlasite a chcete si radsi nechat 1.5 stisknete R (R= prave horni tlacitko)

Jakmile stisknete X zacnou se soubory nahravat a kopirovat do flash pameti, az skonci PSP se samo resetuje

6.JPG

:arrow: 5. Nyni máte Custom firmware verze C - shlednete settings/system settings/system information

fwinf.jpg

Pridal jsem do tohoto archivu plugin na MP3 v menu,hrach (L1+nota) a moznost screenovani (R1+nota)

Pokud se vam pri spusteni hombrew PSP sekne, tak v recovery menu vypnete oba dva plug-iny screenshot.prx -> disabled

Recovery Menu

Toto slouzi k obnove, nastaveni či nahrani jakehokoli jineho fw do PSP, tzn. pokud by jste chteli zpet fw 1.5.

Spustite ho, kdyz hned po startu budete drzet prave horni tlacitko ( R ).

21.JPG

:arrow: 1. Kdyz se vam stane, ze firmware nejakym zpusobem selze nebo se psp vubec nespusti, spustte recovery menu (drzeni R pri startu) a klinknete na Toggle USB

20.JPG

:arrow: 2. Otevrete archiv (ten co jste pouzili na zacatku navodu), najdete slozku flasher for recovery. V teto slozce je slozka RECOVERY

15.JPG

:arrow: 3. Slozku recovery nakopirujte do x:/PSP/GAME

16.JPG

:arrow: 4. Stahnete si firmware ve forme EBOOT.PBP (pokud chcete zpet downgradovat stahnete fw 1.5)

http://dl.qj.net/PSP-Gaming-Consoles-Firmwares/catid/163

:arrow: 5. Tento EBOOT.PBP prejmenujte na UPDATE.PBP

17.JPG

:arrow: 6. UPDATE.PBP nakopirujte do slozky x:/PSP/GAME/RECOVERY/

18.JPG

:arrow: 7. Vypojte USB a dejte Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP

19.JPG

:arrow: 8. Az bude vse hotovo psp na vyzvu restartujte a mate opravene, downgradovane psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

a kcemu to jako je ? :) PROSIM PRESNEJ POPIS COTOUMI :)
Mnoho vymozenosti

Z PSPZONE

Ak sa niekomu zdalo že v SE-A bolo málo nových funkcií na to, aby sa mu oplatilo updatovať, tak pri novej verzii SE-B sa mu to už určite zdať nebude. Okrem mnohých vylepšení prináša nová verzia jednu podstatnú zmenu. Spúšťanie ISO/CSO hier priamo z menu PSP!!!
Áno je to tak moji milí, DEVHOOK už nebudete vôbec potrebovať!!!
POPIS ZÁKLADNÝCH ZMIEN:
-podpora ISO/CSO
-všetky hry nefuknčné v SE-A už fungujú
-homebrew pre fw. 1.50 sa už ukladá do klasickej zložky GAME a nie GAME150
-homebrew pre fw. 2.71 sa ukladá do zložky GAME271

a ktomu este si mozes nastavit vypnutie automatickeho nacitania UMD Disku, moznost vymenit si pozadie. Vsetky homebrew ti pojdu aj tu na FW 2.71 naozaj vsetkym odporucam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kcemu to jako je ? :) PROSIM PRESNEJ POPIS COTOUMI :)
Mnoho vymozenosti

Z PSPZONE

Ak sa niekomu zdalo že v SE-A bolo málo nových funkcií na to, aby sa mu oplatilo updatovať, tak pri novej verzii SE-B sa mu to už určite zdať nebude. Okrem mnohých vylepšení prináša nová verzia jednu podstatnú zmenu. Spúšťanie ISO/CSO hier priamo z menu PSP!!!
Áno je to tak moji milí, DEVHOOK už nebudete vôbec potrebovať!!!
POPIS ZÁKLADNÝCH ZMIEN:
-podpora ISO/CSO
-všetky hry nefuknčné v SE-A už fungujú
-homebrew pre fw. 1.50 sa už ukladá do klasickej zložky GAME a nie GAME150

Homebrew jestly tím myslíš UMDemulator Devhook a Kalkulačku a další tak to právě nejde díky tomu to je na nic  :( 
-homebrew pre fw. 2.71 sa ukladá do zložky GAME271

a ktomu este si mozes nastavit vypnutie automatickeho nacitania UMD Disku, moznost vymenit si pozadie. Vsetky homebrew ti pojdu aj tu na FW 2.71 naozaj vsetkym odporucam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém hodte mi sem někdo ten eboot asi budu dělat recovery. mam 1,50 všecno proběhlo bez jakkýchkoliv problému, ale když jsem hry nahrál v .cso nahrál do Game nebo i kdyz tam ty hry nejsou se mi to na Game sekne a pak se psp vypne

Dělal jsem i formát karty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém hodte mi sem někdo ten eboot asi budu dělat recovery. mam 1,50 všecno proběhlo bez jakkýchkoliv problému, ale když jsem hry nahrál v .cso nahrál do Game nebo i kdyz tam ty hry nejsou se mi to na Game sekne a pak se psp vypne

Dělal jsem i formát karty

mno..jsou tam jeste jiste bugy...a ja vul jsem jeste zapomnel do toho napsat ze hombrew se kopiruji ne do PSP/GAME ale do PSP/GAME150/

A isa se normal kopiruji do slozky ISO na rootu, akorat se pak sami zobrazuji v game jako HB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém hodte mi sem někdo ten eboot asi budu dělat recovery. mam 1,50 všecno proběhlo bez jakkýchkoliv problému, ale když jsem hry nahrál v .cso nahrál do Game nebo i kdyz tam ty hry nejsou se mi to na Game sekne a pak se psp vypne

Dělal jsem i formát karty

iso/cso do složky ISO v rootu....do game se nedávaj:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže eště další zrada mám v ISO hru kolomn a NFS: Rivals valej v pohode. Ale do ISA jsem dal v .cso medal of honor a pise to The game could not be started (80020148) dela vam to taky
Nie nerobi mi to. Ja mam tiez hry v CSO a idu vpohode. Ked tak tak to spusti cez DEVHOOK.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono kdyz to tam nahrajes pres usb a pak to hned pustis tak to hazi chyby...kdyz to nahrajes do slozky ISO musis pak PSP uplne vypnout a nechat znova nacist celej fw...a hele mozna ti to nejde taky proto, protoze jsi neupdatoval z SE-A na SE-B, koukni se do settings/system settings/system information

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam 2,71 SE-B. A pokaždý když si naleju do PSP nějakou gamesku tak ho vypnu. No přes devhook to valí, ale né jak vám zkusím jeste jednou formatovat kartu.

Tak jsem znova zkusil formatovat kartu i restore default settings a nic vali to jen cez devhook.

:lol: :lol: :lol: :D heh pohrál jsem si krapet s nastavením recovery menu a hle ono to valí. Nádhera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aká je podla vas pravdepodobnost BRICKNUTIA?

Podla mna toho tak vela neprinasa (az na to nacitavanie UMDcka) aby som musel prejst z Devhooku na 2.71SE. Riziko bricknutia pri flashovaní je podla mna vacsie ako prinosy, ale uvidim, a vidim aj to ze viaceri z vas uz maju 2.71 SE-B_

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aká je podla vas pravdepodobnost BRICKNUTIA?

Podla mna toho tak vela neprinasa (az na to nacitavanie UMDcka) aby som musel prejst z Devhooku na 1,5. Riziko bricknutia pri flashovaní je podla mna vacsie ako prinosy, ale uvidim, a vidim aj to ze viaceri z vas uz maju 2.71 SE-B_

Aj ja som sa obaval ale teraz uz som spokojny uzivatel 2.71 SE-B. Naozaj vsetkym odporucam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu