Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

Heh, tak už mi to funguje taky :) . Musí se to nastavit v Recovery menu -> Advanced -> Advanced configuration -> Plain modules in UMD/ISO Enabled. Já to pořád nastavoval v Recovery -> Plugins, ale tam se už jenom nastavuje, jaký chceš povolit, pokud jich tam máš víc asi :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

můžete mi někdo pomoc ? - příklad - mám HB aplikaci -

http://www.tdubel.com/psp/tiedostot/emulaattorit/PSPectrum_1.0.4_for_1.5.rar

- a nemůžu ji zaboha rozjet na 2.71SE-C - kam ty soubory mám sakra nakopčit ? - ať to dávám do Game, Game150, Game271 - nikde ten emulátor nejede - mě s toho fakt už mrskne - jsem myslel, že se pomalu házím do obrazu - a tahle moje první homebrew věc mi prostě nejde nainstalovat - pomůžete mi někdo ? (zase ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžete mi někdo pomoc ? - příklad - mám HB aplikaci -
http://www.tdubel.com/psp/tiedostot/emulaattorit/PSPectrum_1.0.4_for_1.5.rar

- a nemůžu ji zaboha rozjet na 2.71SE-C - kam ty soubory mám sakra nakopčit ? - ať to dávám do Game, Game150, Game271 - nikde ten emulátor nejede - mě s toho fakt už mrskne - jsem myslel, že se pomalu házím do obrazu - a tahle moje první homebrew věc mi prostě nejde nainstalovat - pomůžete mi někdo ? (zase ;) )

a mas vyple ty pluginy?

Az budu mit svoje PC funkcni tak ty soubory preuploaduju bez tech pluginu, dela to pak problemy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Dutch - sice nevím,j jaký plauginy mám vypnout, ale budu ti vděčný - díky moc
Myslim, ze musis vypnout oba screenshotbmp.prx

Vypina se to v recovery menu (tzn. pri startu PSP drzis pravy horni tlacitko (R1)).

Tam vlez do plugins a tam vypni screenshotbmp.prx [vsh] a screenshotbmp.prx [game].

Tzn. oba na disabled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenomže já tam žádný pluginy nemám - Jen Adresář "Plugins ->" ... a v něm nic
V tom pripade to mas spatne nakopirovane, vzdy do x:\PSP\GAME150 a tam musis kopirovat dve slozky se stejnem jmenem (jedno ma jeste ve jmene % )...poznas je podle toho, ze v obou slozkach je soubor EBOOT.PBP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam bude spíš problém jinde, a to přímo v tom emulátoru. Já mám emulátor na Amigu s kickem na A500 a zkoušel jsem na tom Turricane - neúspěšně. Taky mi zlobil MAME PSP, který se jednou spustil, jednou mi zasekl PSP.

Zkus si tam nahrát nějakou osvědčenou Homebrew, třeba DoomPSP nebo SNEStyl, prostě něco, co je vyzkoušený. Podle mě jestli ani nevíš o pluginech do 2.71 SE-C, tak tam žádnej nemáš, takže tím to podle mě nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak jsem to stáhl a mrknul na to :) . Ono je to všechno přímo v archivu už rozházený, takže vytvoř adresář x:\PSP\GAME\PSPECTRUM a tam všechny ty soubory z archivu naházej.

hmmm, nejede - corupted dat

ale zkusil jsem SNES emulátor n9xTYL 0.4.2 - a ten jede - alš škoda - ten ZX Spectrum jsem rozchodit chtěl - alespoň jsem se naučil používat HB - díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě SNES funguje bez problémů, AMIGA 500 taky, jen nevím, jak to udělat, když mám hru na 5 disket a v tom emulátoru jsou jenom 3 virtuální disketovky. Když tam hodím první tři, tak se mi "něco" spustí, ale nejde nic udělat :(
Do týdne bude nová verze.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, nevím jestli se to někde řešilo - internetový prohlížeč mi nezobrazuje správně české fonty a v settings mi to ani české nenabídne, dá se to nějak opravit ? - dík
nejde to ani v originalim fw...proste font nepodporuje ceske znaky. Teoreticky by to slo nejak zmenit, jeden typek tusim nick kswg to zkousel nejak premenit, ale co se salo dal uz jsem se nedocet :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak mi nejde nahodit psp.

bricknul sem ho, kvůli mp3 modulu ( použil sem oba dva najednou ).

říkám pohodička, zapnu recovery, dám toggle usb, nahraju složku RECOVERY do rootu, stáhnu fw 1.50 North America, dám toogle usb, najedu na run program.... kliknu, zčerná obrazovka a nic ! co dělám špatně ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, díky, du to hned zkusit

edit: tak to bylo tím, dík, sem si nevšiml.

mám vybitou baterku, kua :evil:

edit 2 : tak už tam mám 2.71 SE-B, ale nějak mi nejde Céčko -> nahraju ti dvě složky do rootu, najedu na game a když kliknu tak se psp sekne. už nevím co dělám blbě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu