Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

chci se jeste jen zeptat, u toho upgradu na se-c se pry vytvari nejaky soubor cca 15 min. (asi se jmenoval dxar nebo tak nejak) je to tak? tyka se to i tohoto upgradu? protoze se tady o nem nikde nepise. Vim, ze tady nekde dutch daval svuj dxar soubor, ale nejsem si jistej co s nim mam udelat kdyz si ho stahnu. je vubec potreba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se jeste jen zeptat, u toho upgradu na se-c se pry vytvari nejaky soubor cca 15 min. (asi se jmenoval dxar nebo tak nejak) je to tak? tyka se to i tohoto upgradu? protoze se tady o nem nikde nepise. Vim, ze tady nekde dutch daval svuj dxar soubor, ale nejsem si jistej co s nim mam udelat kdyz si ho stahnu. je vubec potreba?

pomůžu ti to zjednodušit..určitě máš FW 1.50 takže můžem začít

1)stáhni tenhle soubor: http://www.psp-hacks.com/download.php?id=924

2)spusť a zvol instalaci: Install SE-C with 2.71/2.80 Hybrid DevHook for SE, nainstaluj do rootu svý memory karty

3)spust instalaci nově vytvořenou ikonkou v menu psp/game/memory stick a nech to běžet:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v pici..tak jsem delal krok za krokem..v pohode vsechno..update na 2.71SE-B' probehl v poradku..ale jakmile jsem dal do PSP SE-B'' tak po najeti do PSP-MEMORY STICK mi PSP zatuhne a vypne se..tak resetnu a vsehcno v pohode..jenze takhle mi to dela a nechce mi to ted vzit ZADNY ten Update ani SE-C abych to mohl prehrat..co s tim PLS??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v pici..tak jsem delal krok za krokem..v pohode vsechno..update na 2.71SE-B' probehl v poradku..ale jakmile jsem dal do PSP SE-B'' tak po najeti do PSP-MEMORY STICK mi PSP zatuhne a vypne se..tak resetnu a vsehcno v pohode..jenze takhle mi to dela a nechce mi to ted vzit ZADNY ten Update ani SE-C abych to mohl prehrat..co s tim PLS??

vytvoř si adresář ISO v rootu karty, více v začátečnících

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v pici..tak jsem delal krok za krokem..v pohode vsechno..update na 2.71SE-B' probehl v poradku..ale jakmile jsem dal do PSP SE-B'' tak po najeti do PSP-MEMORY STICK mi PSP zatuhne a vypne se..tak resetnu a vsehcno v pohode..jenze takhle mi to dela a nechce mi to ted vzit ZADNY ten Update ani SE-C abych to mohl prehrat..co s tim PLS??

vytvoř si adresář ISO v rootu karty, více v začátečnících

uz to mam nevim cim to bylo..pouzil jsem recovery mod zpatky na 1.50 a zacal jsem ale rovnou na 2.71SE-C..ale jinak tim ISO adresarem to nebylo ten sjem tam mel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, díky, du to hned zkusit

edit: tak to bylo tím, dík, sem si nevšiml.

mám vybitou baterku, kua :evil:

edit 2 : tak už tam mám 2.71 SE-B, ale nějak mi nejde Céčko -> nahraju ti dvě složky do rootu, najedu na game a když kliknu tak se psp sekne. už nevím co dělám blbě :D

vytvor VSECHNY cervene slozky co jsou na prvni strane uplne nahore..je dulezite aby tam byli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze muzu z 1.5 pouzit ten upgrade na 2.71SE-C,co je na prvni strance? ten 17mb pack fw_SEC... a recovery tam mam nahrat odkud? a nebo se nemusi nahravat a nahrat az bude potreba? a ten mp3 modul si rovnou nainstaluju spolu z toho packu fw_SEC? a je tenhle upgrade primo z 1.5 bezpecny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zjistil sjem par chybicek ale nevim cim to je..NEFUNGUJE mi wifina na internet..zapnu network settings a dam pak scan a v tom mi tam hodi chybu zadny ze bych nemel zaply nebo malou dosazitelnost..nebo ze by mi to nikoho nenaslo..ale : An internal error has occurred (80410D17)..a dalsi ze se mi to docela laguje..:/ pls radu diky moc.. (jinak nefacha ani gameshare ale to uz jsem tu zakladal topic..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze muzu z 1.5 pouzit ten upgrade na 2.71SE-C,co je na prvni strance? ten 17mb pack fw_SEC... a recovery tam mam nahrat odkud? a nebo se nemusi nahravat a nahrat az bude potreba? a ten mp3 modul si rovnou nainstaluju spolu z toho packu fw_SEC? a je tenhle upgrade primo z 1.5 bezpecny?

j muzes na to jit rovnou z fw 1.5, jen potom prejmenujes slozku GAME150 na GAME, aby jsi to spustil na fw 1.5 vubec ten upgrader, konec koncu jsem to tam napsal na prvni stranku...

Co se tyce bezpecnosti, tak moje PSP si uzilo asi 10 techto reflasu, takze brick je nepravdepodobny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zjistil sjem par chybicek ale nevim cim to je..NEFUNGUJE mi wifina na internet..zapnu network settings a dam pak scan a v tom mi tam hodi chybu zadny ze bych nemel zaply nebo malou dosazitelnost..nebo ze by mi to nikoho nenaslo..ale : An internal error has occurred (80410D17)..a dalsi ze se mi to docela laguje..:/ pls radu diky moc.. (jinak nefacha ani gameshare ale to uz jsem tu zakladal topic..)

skus cez recovery reflash na 1.5 ->2.71 SE-C to musi ist alebo skus nejaky DH pod tou se-c co mas ci ti to pojde ci nemas posranu wifinu, skor by som skusil ten DH a keby islo normalne tak reflash :shock: som este nepocul takyto problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zjistil sjem par chybicek ale nevim cim to je..NEFUNGUJE mi wifina na internet..zapnu network settings a dam pak scan a v tom mi tam hodi chybu zadny ze bych nemel zaply nebo malou dosazitelnost..nebo ze by mi to nikoho nenaslo..ale : An internal error has occurred (80410D17)..a dalsi ze se mi to docela laguje..:/ pls radu diky moc.. (jinak nefacha ani gameshare ale to uz jsem tu zakladal topic..)

skus cez recovery reflash na 1.5 ->2.71 SE-C to musi ist alebo skus nejaky DH pod tou se-c co mas ci ti to pojde ci nemas posranu wifinu, skor by som skusil ten DH a keby islo normalne tak reflash :shock: som este nepocul takyto problem

wifina mi normalne facha..;) od kamose mi to normalne stahlo soubory nebo jemu ode me kdyz jsme davali gameshare normalne nas to aj naslo..jenze nejake potize to tam ma.-.jinak DH mi taky prestal fungovat takze..:) asi dneska udelam DOWN na 1.50 a znova UP no..je patk tak mam dost casu nemusim vstavat do skoly tak si skocim do vany a udelam to..uvidime..kazdopadne me to docela stve..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PICI omlouvam se ze jsem sprosty ale tohle je fakt uz sila!!!! uz minimalne potreti jsem udelal down a znova UP.. internet uz snad zacal se hledat takze by mel jit..ale jakmile najedu na hudbu PSP se sekne..jakmile najedu do obrazku a chci obrazek zvetsit PSP se sekne!!nevite co s tim je a jak to zprovoznit??diky moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mam problem...všechno mi jelo v pohodě dokuď ssem nedal do psp 2.71 SE - B potom mi přestala fachat z ničeho nic paměťovka...když si ji zformátuju na pc...tak mi v PSP jde ale nemůžu na ní nic dát dokud ji nezformátuju v psp protože na ní nejsou žádný složky...no ale jakmile jí na psp zformátuju tak mi zase nejde...když se na ní chci dostat tak se mi PSP sekne a restartuje...:-( poraďte pls....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu