Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Lidičky pomoc, postupoval jsem přesně podle návodu, jen jsem si po upgradu na 2.71 SE B naformátoval kartu. Když jsem chtěl potom upgrade na 2.71 SE C tak se mi psp vždy sekne a restartuje když najedu na složku GAME, přitom jak na začátku píšete, vytvořil jsem složky GAME150 i GAME271, něco mi tam asi chybí, jen nevym co tam má být. Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky pomoc, postupoval jsem přesně podle návodu, jen jsem si po upgradu na 2.71 SE B naformátoval kartu. Když jsem chtěl potom upgrade na 2.71 SE C tak se mi psp vždy sekne a restartuje když najedu na složku GAME, přitom jak na začátku píšete, vytvořil jsem složky GAME150 i GAME271, něco mi tam asi chybí, jen nevym co tam má být. Předem díky za odpověď
nemas nabitou baterii pravdepodobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by:Dutch

Díky, tím to nebylo, jen jak jsem si zformátoval kartu, tak jsem tam vytvořil sice složky GAME ale pozapoměl jsem na ISO :-)

Teď se tam snažim dostat 3.03OE-B,ale nějak to nešlo z fw 2.71OE-C, přes oeupdmaker se mi to vždy restartovalo a přes easyinstaler to take nešlo, tak zkoušim rovnou z 1.5

Docela mě to baví, možná víc než některé hry, je to napínavější :-)

Jinak díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu