Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

Aká je podla vas pravdepodobnost BRICKNUTIA?

Podla mna toho tak vela neprinasa (az na to nacitavanie UMDcka) aby som musel prejst z Devhooku na 1,5. Riziko bricknutia pri flashovaní je podla mna vacsie ako prinosy, ale uvidim, a vidim aj to ze viaceri z vas uz maju 2.71 SE-B_

taky se měl z toho bobky, ale všechno sem si důkladně přečet(readme, diskuze atd., i video z instalace na youtube sem viděl) a šel jsem do toho.....nelituju, je to fakt rychlejší než emulovanej fw přes devhook.....je to znát hlavně v net browseru

btw. já když sem kopíroval medal of honor so složky iso, tak sem hned pařil, žadnej restart.....divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Aká je podla vas pravdepodobnost BRICKNUTIA?

Podla mna toho tak vela neprinasa (az na to nacitavanie UMDcka) aby som musel prejst z Devhooku na 1,5. Riziko bricknutia pri flashovaní je podla mna vacsie ako prinosy, ale uvidim, a vidim aj to ze viaceri z vas uz maju 2.71 SE-B_

kdyz se kouknes na 3. prispevek v tomto topicu tak se dozvis jakou jsem mel vcera uspesnost :D

mam PSP 1000 čili japonske psp, potvrzovací tlacitko= O misto US,EU Krizek X

Upgrade na 2.0 pak na 2.71 pak zjisteni ze takto to nepujde dat na SE-B downgrade na 1.5 hop na 2.71SE-B zjisteni KOLECKO misto KRIZKU downgrade na 1.5 upgrade na 2.71SE-B...vzpominka na navod "kua ja jsem *****" downgrade na 1.5 upgrade na 2.71SE-B (navod vyfocen a oscreenovan) zjisteni zapomnel jsem zase KOLECKO misto KRIZKU downgrade na 1.5 a konecne posledni reflash na 2.71SE-B...navod sepsan obrazky upraveny.. = 9 flashu pameti

Pokud dobre pocitam SE-B jsem nahral 4x, protoze kdyz jsem v tom 2.71SE-B zmenil xflashem O za X tak mi to vzdy hodilo modrou obrazovku s chybou kontaktujte sony vase psp je v kyblu.

:lol: fakt už jsem mel bobky, ze to nevyrzi, a ze to pri dalsim reflashi zhasne a konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu