Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Guest PAINkillerCZE

originalni ..ale klidne si to pres xlasha zmen pak..pak budes mit fw 271 kterej umi VSECHNY homebrew a isa jak na 1.5 + tam budes mit gameboty,coldbotyfonty atd :D to je super ..jeste sem se dotoho nepustil..myslite ze to je rizikovy delat na tomto custom fw (pouzivat) xflasha zmenit gameboota ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm tak to me docal mrzi mam to ted docala pekny a nechtel bych o to prijit ... :(

Tak si nech klidně 1.5-ku. Já si s těmahle featurkama nehrál (gameboot, fonty atd...) takže mě to nijak nevadí, custom FW jsem si dal hlavně pro to, že se nemusí už žádná hra spouštět přes DH (teda zatím žádná, kterou hraju), je to všechno pohromadě a nemusím restartovat PSP když si chci zahrát hru z UMD. Záleží to na Tobě, jestli Ti nevadí spouštět DH a chceš mít svoje fonty, tak bych si klidně nechal 1.5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre tych co este nevedia tak vysla nova revizia 2.71 SE ktora uz nepotrebuje UMDcka

Custom Firmware Revision B2 2.71 SE For PSP released!
SoftwareDon't get this confused with 2.71 SE-B, this is an experimental updated version.
From the ReadMe file, changes include:

Changes:
- Fixed the problem of crashing if the iSO folder didn't exist
- Added experimental no UMD mode. By default it is disabled.

New configurations:
- Use NO-UMD. It will enable the NO-UMD mode, whose compatibility is currently unknown, and probably less compatible than UMD mode. This is the main reason to release this quick update, to know more or less the compatibility of this no-umd mode.
- Use isofs driver also in UMD-inserted mode (in advanced). You probably don't have to touch this, it's mainly done for myself. If you do it, you may decrease the compatibility of UMD mode.

ZDROJ: planetpsp.org   je tam i download

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre tych co este nevedia tak vysla nova revizia 2.71 SE ktora uz nepotrebuje UMDcka

Custom Firmware Revision B2 2.71 SE For PSP released!
SoftwareDon't get this confused with 2.71 SE-B, this is an experimental updated version.
From the ReadMe file, changes include:

Changes:
- Fixed the problem of crashing if the iSO folder didn't exist
- Added experimental no UMD mode. By default it is disabled.

New configurations:
- Use NO-UMD. It will enable the NO-UMD mode, whose compatibility is currently unknown, and probably less compatible than UMD mode. This is the main reason to release this quick update, to know more or less the compatibility of this no-umd mode.
- Use isofs driver also in UMD-inserted mode (in advanced). You probably don't have to touch this, it's mainly done for myself. If you do it, you may decrease the compatibility of UMD mode.

ZDROJ: planetpsp.org   je tam i download

uz to nekdo zkousel??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to opravdu super už jsem to taky updatoval na 2.71 se, ale štve mě že musim zase aktivovat ty flashe a wma. Nebo to snad jde udělat bez připojení? Jo a dá se nějak v tom custom firmwaru změnit to taktování nebo to musim nastavit přes devhook?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu