Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

I need help!! Chcem si dat do PSP nejake video. Dam ho do zlozky 101ANV01 ktora je v zlozke MP_ROOT (x:/MP_ROOT/101ANV01/M4V20004.MP4) ale nechcem mi nacitat. Nabehnem v PSP do zlozky video a nic sa mi tam nezobrazi. Poradte co mam spravit. Mam to dat do inej zlozky alebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I need help!! Chcem si dat do PSP nejake video. Dam ho do zlozky 101ANV01 ktora je v zlozke MP_ROOT (x:/MP_ROOT/101ANV01/M4V20004.MP4) ale nechcem mi nacitat. Nabehnem v PSP do zlozky video a nic sa mi tam nezobrazi. Poradte co mam spravit. Mam to dat do inej zlozky alebo co?

hele ad to tvoje video...neni to video co jde spoustet jen v pmplayeru? a tedy do slozky VIDEO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I need help!! Chcem si dat do PSP nejake video. Dam ho do zlozky 101ANV01 ktora je v zlozke MP_ROOT (x:/MP_ROOT/101ANV01/M4V20004.MP4) ale nechcem mi nacitat. Nabehnem v PSP do zlozky video a nic sa mi tam nezobrazi. Poradte co mam spravit. Mam to dat do inej zlozky alebo co?

hele ad to tvoje video...neni to video co jde spoustet jen v pmplayeru? a tedy do slozky VIDEO?

Nie ale je to velmi zaujimave. Uz mi to ide!!! Ale video som nedal do zlozky 101ANV01 ale do 100MNV01 (lol) :mrgreen: :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu