Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Takze dufam ze mi niekto pomoze ;) Mam problem. V mojom PSPcku mam SE-B''. Kedze mi prislo WiFi tak chcem hrat hry plynule na 333MHz (cez Overclocking Module 0.7 pre SE-B) ako nahle spustim nejaku hru v SE-B'' tak mi automaticky sekne PSPcko. Co s tym?! V SE-B'' mam este MP3 Module a Overclocking Module nic viac. Dutch, porad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PAINkillerCZE

podle me to je tim mp3 modulem a overclocking..to sem tam ani nedaval,protoze to povazuju za humus :D preflashuj psp a melo by to jet...ja to pred 2 dnama taky preflashovaval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dufam ze mi niekto pomoze ;) Mam problem. V mojom PSPcku mam SE-B''. Kedze mi prislo WiFi tak chcem hrat hry plynule na 333MHz (cez Overclocking Module 0.7 pre SE-B) ako nahle spustim nejaku hru v SE-B'' tak mi automaticky sekne PSPcko. Co s tym?! V SE-B'' mam este MP3 Module a Overclocking Module nic viac. Dutch, porad.
Hm no mp3 module má taky overclocking, tak se to může nějak bít...Zkusil bych jeden z těch modulů odebrat nebo v nejhoršim přeinstalovat SE-B...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jestli mám připojit pSP do sítě v návodu se to nepíše a já nechci udělat chybu... ??

Jo připoj ho do sítě a stačí ti baterka nabytá na 75% jinak ti to napíše že neni nabyta minimálně na 75% a nestustí se instalace ale nic se nestane dělal jsem to hned jak jse měl 75% baterky a vpoho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DeLa_pecoX

Prosim pomoc... mam se-b a v zlozke ISO mam cso hry ace combat...

ked ju spustim tak mi to da chybu a nejake cislo... co mam spravit aby to fachalo??? niekto pisal ze nieco poupravoval v recovery menu a islo mu to... ale ja tam moc zasahovat nechcem, tak pls poradte co mam dat enable atd aby to islo. dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je vazne tak tezke dat do vyhledat to cislo?? a nebo si ulozit natrvalo tuhle stranku " http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=4330 " kde se mimojine pise:

Mám fw 2.71SE-B a při spuštění hry mi PSP po animaci napíše chybu s tímto číslem a) 80020148 b) 80020321 c) 80010002

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DeLa_pecoX

tak sorac no... je to tym umd... ja zatial UMD ziadne nemam, musim si dat se-b´´ aby mi to islo bez umd?? alebo ako

EDIT - updatol som na se-c a ide to... dikes za nic :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takovej asi lamerskej dotaz - ale nikde jsem to nenašel - jakej je rozdíl, jestli image hry dám do ISO,GAME,GAME150,nebo GAME271 ?

mám 2.71SE-C

.... začínám ;)

..kdyz ji nedas do ISO tak ji nespustis :wink:

..GAME, GAME150 a GAME 271 sou pro hombrew a update...

(tohle plati pro SE-B, ale myslim, ze to bude uplne stejny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš přepsat ty textový soubory, co jsou u toho. To co máš teď v souboru vsh.txt zkopíruj a vlož to do souboru game.txt :wink: . Nebo si stáhni plugin od Georgeouse, kde už je to všechno připravený pro screenshoty ve hře.

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?p=91654#91654

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu