Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo hraje "infrastructure multiplayer"


atry

Recommended Posts

Guest PAINkillerCZE

prehledny hry sou po wifi podle me nhl 07 a fifa 07 a nba...takova strilecka ..proste na psp multak mi moc nejde do hlavy..normalka miris mysi :D ale tady kdyz se potkate , musite se otocit na sede zamirit a vystreelit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sorry nechci do toho moc kecat ale pokud mas v planu Wifi Key do USB a mas XPcka tak se s tim podle me trochu budes muset poprat... protoze budes muset v XPckach bud nastavit premosteni pripojeni ze sitovky na ten USBKEY, a nebo sdileni internetu (kdyz sem takto potreboval prihodit NTB k PC a nechtelo se mi kupovat router, tak mi to chvuilku fungovalo a chvilku ne) vyresil sem to wifi routerem pred PC a za nim mam PC, NTB a ted i PSP a naprosto bez problemu a nezavisle brouzdam a gamesim cim chci

Máš pravdu, koupil jsem ASUS WL-167g a docela jsem se s tím zapotil, ale chyba byla asi spíš v softu, co jsem stáhl z internetu (ikdyž byl oficiální od ASUS). Ovladače jsou ok, ale musel jsem naistalovat utilitu z přiloženýho CD, která mi sama vytvořila přemostění - udělala mi z toho klíče software acces point (sám o sobě to neumí, jen klienta). Akorát, že se s tím musí manipulovat přes tu utilitu a ne přímo ve win. Ale hlavně, že už to chodí.

Jinak zatím tedy si mě můžete napsat

Nick: Jajar

Hra: NFS Carbon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry nechci do toho moc kecat ale pokud mas v planu Wifi Key do USB a mas XPcka tak se s tim podle me trochu budes muset poprat... protoze budes muset v XPckach bud nastavit premosteni pripojeni ze sitovky na ten USBKEY, a nebo sdileni internetu (kdyz sem takto potreboval prihodit NTB k PC a nechtelo se mi kupovat router, tak mi to chvuilku fungovalo a chvilku ne) vyresil sem to wifi routerem pred PC a za nim mam PC, NTB a ted i PSP a naprosto bez problemu a nezavisle brouzdam a gamesim cim chci

Máš pravdu, koupil jsem ASUS WL-167g a docela jsem se s tím zapotil, ale chyba byla asi spíš v softu, co jsem stáhl z internetu (ikdyž byl oficiální od ASUS). Ovladače jsou ok, ale musel jsem naistalovat utilitu z přiloženýho CD, která mi sama vytvořila přemostění - udělala mi z toho klíče software acces point (sám o sobě to neumí, jen klienta). Akorát, že se s tím musí manipulovat přes tu utilitu a ne přímo ve win. Ale hlavně, že už to chodí.

Jinak zatím tedy si mě můžete napsat

Nick: Jajar

Hra: NFS Carbon

ano ano je jasne ze pokud si s tim trosku pohrajes tak dosahnes sveho cile :-) nicmene ja sel cestou nejmensiho odporu :-) a navic nemusim nechavat zapnute PC :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jajar jw pridanej :wink:

..jinak jak si do toho senamu pridal ty obrazky, tak to vypada good...akorat to nak poresit aby byly vsechny vedle sebe a tim padem stejny radkovani v cely tabulce(nevim jestli to nak de)...ale jinak nice

podla vsetkeho too bude len rotahovat stranku ....takze to nepojde pod seba tak to nechcem ani ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co kto da dnes????????????????????????????????????????? :)

..dneska mam tridni sraz :arrow: hospudka :twisted:

..snad zajtra 8)

..jina zacal sem hrat taky kampan a uz sem vyhral naky ty oblecky - pyzamo, monterky atd....sice dobra sranda ale do boje je to strasne neprakticky, clovek je pak videt na pul mile :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu