Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Naše PC Poradna


buddyfriend

Otázka

S PC mám hodně zkušeností (otec má firmu na repasování PC), přededvším co se hardwareu týče. Takže kdybyste chtěli, abych vytvořil tutoriál na konkrétní téma napište sem do topicu nebo klidně PM. Pokud byste chtěli poradit soukromě nebo individuálně, napište mi PM, já vám rád poradím.

Pokud byste měli větší hardwareový problém, tak opravovat do jisté míry také umím (některé kompy od otce opravuju sám)

Poznámka: V současné době nejsem profík co se kompatibility, týče, ale pracuju na tom. ;)

Tak tedy kdybyste měli nějaký problém, nestyďte se a napiště PM. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

zdr mam taky problem pri prevedeni disku z FAT32 na NTFS vsechno mi jde ale pak se tam objevi zadejte aktualni jmenovku svazku pro jednotku C: at tam napisu cokoliv proste se mi tam ukaze pro tento disk byla uvedena nespravna jmenovka svazku. newite co stym???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Caute,mam problem s timto hdd http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000KP2&Search=passport&SearchType=1 pripojim k usb tak mi ho PC v pohode najde,problem nastane az kdyz najedu primo do hdd ,vydrzi bezet tak asi 1 min. a pote vzdycky zasekne a zase znovu nabehne.Skousel jsem ho naformatovat,ale nepomohlo to.Nikdy jsem s ext. hddskama problem nemel. Mam windows XP a dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Caute,mam problem s timto hdd http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000KP2&Search=passport&SearchType=1 pripojim k usb tak mi ho PC v pohode najde,problem nastane az kdyz najedu primo do hdd ,vydrzi bezet tak asi 1 min. a pote vzdycky zasekne a zase znovu nabehne.Skousel jsem ho naformatovat,ale nepomohlo to.Nikdy jsem s ext. hddskama problem nemel. Mam windows XP a dik za rady.

Nemůže to bejt ovladači?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, doufám že mi poradíte mám takovej problem že semi začínají skoro všechny hry trhat klesá mi FPS třeba u World of Warcraft je když zobrazím FPS pohybuje se 60 50 30 40 50 60 30 atakhle a pohybuje se to rychle a u novějších her se to takhle cuká docela furt hlavně u GTA IV

Moje sestava je taková AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 2.98GHZ 3.25 GM RAM a grafika Nvidia Gefore 8600 512 MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jEDNOU SE MĚL V pc TAKOVEJ PROGRÁMEK KTEREJ MĚL ZRYCHLOVAT START SYSTÉMU(OPRAVDU FUNGOVALO).....joj,sry za caps,přepisovat t nebudu.... a fungovalo to tak že skype,icq a podobrý srač*y se spoutěli postupně,ne všechny pžez sebe a tím to zrychlilo start systému...ale nevím název,pomůžete? THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu