Jump to content

PodFuck3r

Members
 • Content Count

  669
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About PodFuck3r

 • Rank
  Member
 • Birthday 12/05/1992

Contact Methods

 • ICQ
  367934044
 • Skype™
  PodFuck3r

Informace

 • Home
  Pardubice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeden z prvních modelů mám někde v šuplíku tuším označení 1004? Je to možný ? Má chrom přední kryt jestli ti to nebude vadit . Jinak flash to má ,nějaká karta tam asi taky bude. Pokud se nepletu odešla baterie a proto jsem ho přestal používat . Měl bys zájem ? Mám to vůbec hledat ? Co by si byl schopný nabídnout?
 2. Cca rok dělá to prakticky od začátku ale dostal jsem tenkrát info ze je to normální tak jsem to neřešil ,ale tohle mě přijde už extrém tak se ptám znova
 3. Čau , mám takový problém s moji PS4 Pro,teda alespoň si myslim že je to problém ,doufám že to není normální. Ve většině her se mi textury načítají takhle před očima ,tady jsem to strhnul natočit . spousta her mě i špatně vykresluje stíny ,mate s tím někdo zkušenosti ? Příkládám odkaz na video
 4. Tak nakonec po hledání a porovnávání několika 55 a 65 modelu mě oznámila že jí tata koupil televizi Lg 55uk6300mlb veskera snaha o nějaký vhodný kompromis je pryč někdo nějaký zkušenosti s tímhle modelem ?
 5. Skvělý , díky za tipy ale psal jsem budget 20k , to znamená strop 20k idalně třeba 16k , chápu ze za ty peníze je to skvělá televize ale ty prachy na ni proste nejsou )). Zkuste hodit odkazy opravdu do těch dvaceti,dekuju )
 6. Čau chlapi ,shaním pro kamarádku televizi , pro ní jako kulisa,na které stejně asi nepozná nějak zásadní rozdíly kromě úhlopříčky ale přesto bych ji chtěl pořídit nějakou lepší třídu a ověřenou TV , ne nějaký RGBW shit kterých mě už poslala několik s tím ze našla velkou 4K TV za skvělou cenu . Takže,TV bude od gauče nějakých 3,5 metru cca ,tudíž nějaká 65” +- ? Budget 20k optika pro připojení reciveru podmínka jinak zbytek asi klasika ,myslím že 4K HDR ,dvbt2 Hevc,možnost pověšeni na zeď , možnost připojení ex.HDD jsou dnes standard ne ? 100hz panel by se mi určitě líbil,ale to v tyhle velikosti s tímhle budgetem asi nebudu mít moc úspěch co ? Za každou radu nebo tip budu jedině rád !
 7. docela vážně sem o om kufříku přemejšlel,našetěstí sem si to zozmyslel :D
 8. jo de to,nestailo by se zeptat na chatu?
 9. bude to v cajku,ale musis to usušit
 10. PodFuck3r

  Sniper

  kokote,oni maj pravdu! co myslíš? když scháním hru PODOBNOU sniper elite tak schánim hru PODOBNOU sniper elite!!! a když schánim hru PODOBNOU tak z toho logicky vyplívá že už sem sniper elite dohrál a schánim něco PODOBNÝHO! takže mě original sniper elite bude h hov*u.
 11. PodFuck3r

  Sniper

  proč myslíš že bych to chtěl?.... nechci,zbytečný
 12. PodFuck3r

  Sniper

  čeho origo?
 13. PodFuck3r

  Sniper

  refresh........
 14. PodFuck3r

  Sniper

  Nikdo nevÍ?
 15. PodFuck3r

  Sniper

  já bych spíš něco co už vyšlo a aby to nemělo extréémní nároky je to pro tátu na slabší PC
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy