Jump to content

PodFuck3r

Members
 • Content Count

  680
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About PodFuck3r

 • Rank
  Member
 • Birthday 12/05/1992

Contact Methods

 • ICQ
  367934044
 • Skype™
  PodFuck3r

Informace

 • Home
  Pardubice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj , nemáte někdo po ruce nějaký kupon do alzy jako bylo Před Vánoci ? Mám v plánu kupovat počítač za cca 25k a každé procento dolu se hodi,díky za nápady! ))
 2. . Zdravím uživatele fóra, rád bych si nechal poskládat nový PC a ocením radu zkušenějších než abych si koupil nekompatibilní / poddimenzované / zbytečné komponenty. Počítač bude primárně sloužit pro střih videa ve Full HD, do budoucna možná 4k v programu Adobe Premiere Pro a běžnou práci na internetu a ve složkách ,na hry mám PS4 takže hry velmi zřídka. Rad bych v budoucnu měl otevřené dveře pro upgrade. Co jsem zatím nastudoval tak je dneska asi jediná volba AMD Ryzen,jen nevím jestli 5 nebo 7 řadu , rád se seznámím s plusy a mínusy. Co se týče grafiky tak absolutně netuším jestli je nějak zásadně důležitá nebo to je komponenta na které jde ušetřit pár tisíc . Kazdoapdně ale nVidia. RGB mám rád ale raději ušetřím / koupím lepší komponenty na úkor tmy. Na svetýlkách nestojí svět. Budget cca 20-25k Rád si nechám navrhnout několik sestav v několika cenových kategoriích ,díky všem !
 3. Kupóny mě hlásí že už jsou neplatné,včera ještě šli
 4. A babička bude rada ze sis na ni vzpomel a koupil ji obracečku
 5. Dualshock za 900 zní taky fajn ne ?)
 6. Pokud koupíš v planetu na splátky tak 4490/6929 Kč podmínky detailně neznám,jen jsem zahlédl v letáku
 7. Z osobní zkušenosti doporučuji počkat po Vánocích . Dva roky zpět jsem kupoval 25.12 Pro 1Tb za nějakých 8990 cca ale chápu ze po Vánocích to je pro spoustu lidí zbytečně pozdě
 8. Kamarád má zájem ,je zrovna služebně u Brna ,das mi kontakt ?
 9. Ta alza je evidentně jen několik hodin denně ta akce,proto jsem to neviděl. No nakonec se stal takovej omyl že jsem šel kolem mallu ,zakopl jsem a už jsem měl omylem v autě 58PUS7404 Názor jsem si ještě neudělal ,má někdo někde nějaký best settings ? Teď už jen doufat že cashback přijde ))
 10. Na alze žádnou tu slevu nevidím a co se tyče Datartu a Několikrát zde zmiňovanou 65pus7303 tak ta nejde koupit on-line ale pouze osobně ,jsou poslední 3 kusy ve 3 městech - předpokládám že vystavené kusy a to asi nebude nejlepší kup. Původně jsem do ni chtěl jít ale za těchto okolnosti se mě do toho nechce ,nebo vám to jde objednat on-line ?
 11. Druhé sluchátka použit jakékoliv bezdrátový zapojené primo do televize se mi zda jako nejjednodušší varianta )
 12. Jeden z prvních modelů mám někde v šuplíku tuším označení 1004? Je to možný ? Má chrom přední kryt jestli ti to nebude vadit . Jinak flash to má ,nějaká karta tam asi taky bude. Pokud se nepletu odešla baterie a proto jsem ho přestal používat . Měl bys zájem ? Mám to vůbec hledat ? Co by si byl schopný nabídnout?
 13. Cca rok dělá to prakticky od začátku ale dostal jsem tenkrát info ze je to normální tak jsem to neřešil ,ale tohle mě přijde už extrém tak se ptám znova
 14. Čau , mám takový problém s moji PS4 Pro,teda alespoň si myslim že je to problém ,doufám že to není normální. Ve většině her se mi textury načítají takhle před očima ,tady jsem to strhnul natočit . spousta her mě i špatně vykresluje stíny ,mate s tím někdo zkušenosti ? Příkládám odkaz na video
 15. Tak nakonec po hledání a porovnávání několika 55 a 65 modelu mě oznámila že jí tata koupil televizi Lg 55uk6300mlb veskera snaha o nějaký vhodný kompromis je pryč někdo nějaký zkušenosti s tímhle modelem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy