Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KRAJA blog - Poplatky ve zdravotnictví? Souhlasím, ale...


CFbot

Recommended Posts

Určitě se najde spouta lidí co nadává na poplatky ve zdravotnictví. Já patřím na opačnou stranu tábora, souhlasím s*nimi, ale se spoustou výhrad. Především si myslím, že by měli sami doktoři vědět za co poplatky vybírat a za co ne. Je mi proti vůli platit za „návštěvu lékaře“, když si za celou dobu se samotným lékařem řeknu jen „Dobrý den“ a „Naschledanou“ a vše dělá sestra. Stejně tak se mi nelíbí placení kvůli tomu, aby mi lékař napsal jeden recept za který beztak ještě dál zaplatím. Tím mám na mysli třeba trvale užívané léky, kde se prostě nic nového nevymýšlí. A*teď přicházíme k*tomu zásadnímu*– hodně mě štve, když mám jít k*lékaři, hodinu čekat v*čekárně, mezi tím teoreticky chytit další kupu chorob a pak ještě zaplatit za to že se na mě lékař podíval. Udělal bych normálně v*čekárně něco na principu parkovacích lístků nebo lístků co si bereme ve frontě ve spořitelně a pokud bude na lístečku čas starší než půl hodiny, tak to mám zadarmo. Pokud už platím, myslím, že mám nárok na kvalitní služby kdy nebudu sedět ve frontě a čekat hodiny.

Víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu