Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.80 M33 + Updates(UPDATE 5)+1.50Addon+Popsloader


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a kdyz uz sem tu tak mam takovy problem kdyz sem mel 3.71 m33-4 ta sem hral gta liberty tak jelo v poho na 59/60 fps a ani seknuti ale jak mam 3.80 m33-4 tak o jede jenom na 30 fps a sea se to a mam to nataktovane na 333 MHz newim a seaji semi i jine hry

Jo a prosim te jak to mam udelat kdyz me nejde psp a ja bohuzel nebydlim v Cechach

Nenasel by se tady nekdo kdo by me udelal tu baterku a kartu a poslal me to za rozumnou cenu domu???

a de bydlis ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás, táto Daxova poznámka znamená, že na FW 3.80 M33

nebudú fungovať všetky homebrew aplikácie a pluginy urobené pre kernel 1.50?

Neviem totiž, čo je to "kernel nids".

Peter. -->

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Originally Posted by reedme

Comments:

In 3.80 sony has changed (again) kernel nids. The nids resolver will resolve a lot of nids from firmwares 1.50-3.60

(traditional nids) to the ones of 3.80 kernel.

In general, 3.71 nids will NOT be resolved to 3.80 ones. However, to compatibilize 3.80 M33 with prx's programmed for 3.71,

a few very 3.71 nids that were found in some 3.71 plugins will be resolved too.

More info about what is resolved in nidsresolver_status.txt.

Thanks to the combination of the nids resolver and the user libraries possibility in kernel mode added back in 3.71 M33-3,

some programs that stopped working in 3.30 M33 may work again now. One of them is PimpStreamer 0.90.

Finally, popsloader plugin from 3.71 will not work in 3.80 M33 due to its system dependancy. A new one will be rewritten for 3.80 M33.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mazik chod do normal menu de si vyberas ci ces ist do hudby , Games , net a tak stlac Select tak sa dostanes do toho nastavenia M33 a tam si zmen s N900 ci ako to tam je na M33 driver a nebude ti sekat .... nemam teraz PSP pri sebe tak idem po pameti lebo aj mne zacali sekat hry .. hodil som Update 4 ja ze sa to vyriesi ale stale take ze hral som a take 1-2 sek zamrznutia ze to tak trhlo tak som to zmenil na M33driver a teraz bez seknutia tak skus mozno ti pomoze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mazik chod do normal menu de si vyberas ci ces ist do hudby , Games , net a tak stlac Select tak sa dostanes do toho nastavenia M33 a tam si zmen s N900 ci ako to tam je na M33 driver a nebude ti sekat .... nemam teraz PSP pri sebe tak idem po pameti lebo aj mne zacali sekat hry .. hodil som Update 4 ja ze sa to vyriesi ale stale take ze hral som a take 1-2 sek zamrznutia ze to tak trhlo tak som to zmenil na M33driver a teraz bez seknutia tak skus mozno ti pomoze

zkousel jsem a nic porad to same em zpatky na 3.71

EDIT: updte 5 vsechno spravil uz mi jede vse OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano pomocí pluginu pro 3.80 M33 - Slim baterie

zkus nejdřív flash na 3.71 M33 nebo 3.73 HX a pak znovu 3.80 M33

3.71 M33 jsem tam dostal jen pres pandoru a 3.73 hx tam nejde pise to stejnou chybu jako u 3.80 M33..takze co stim???:roll:

taky zkus flash na 3.71 M33, případně 3.73 HX a pak 3.80 M33

3.71 M33 jsem tam dostal jen pres pandoru a 3.73 hx tam nejde pise to stejnou chybu jako u 3.80 M33..takze co stim???:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu