Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.80 M33 + Updates(UPDATE 5)+1.50Addon+Popsloader


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam problem, když spustim instalaci napíše mi to: The system configuration of this PSP system does not appear to be correct. The update cannot be completed. Nevim co s tim. poradte mi nekdo prosim!!

tenhle problem mam taky... delal si neco s KeyCleaner??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me radio funguje dobre a na 1.50 kernel cekat nebudu. Stejne uz je vetsina aplikaci pro 3.xx

re:

Neprozivej to tolik... cetl jsem predesle prispevky a v zadnem z nich nebylo nic ani zdaleka podobneho slovum "uz to mam". :blink: Jen delas z komarku velbloudy a chces se zviditelnit, pricemz se ohanis kartama.

8 smazaných příspěvků s tímhle názvem....a víš proč si nečetl podobné příspěvky???? protože jsou smazaný......a kdyby se nesmazali, tak jsem teď na straně šest, víš?????? A zejtra bys byl na straně deset a v každým druhým příspěvku, by ses dozvěděl kdo všechno už udělal změnu CFW.....denně se smázne cca 100 příspěvků, abys nemusel číst kraviny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav na update. Dark Alex píše že v recovery menu jde nastavit auto aktualizace,přímo z jeho webu

- Network update from dark-alex.org page. By default is enabled.

You can turn it off in recovery (when off, network update will download sony updates as usual).

Podle mě se zde píše že když je ta funkce off,při update se táhnou sony aktualizace. To znamená že když je to on bude se stahovat z webu dark alexe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, nic se s nim nedělal... když přijdeš na to co s tim, tak mi to prosim napiš

takze uz sem na to prisel... flashni si to na 3,73 HX a az se ti to flashne tak si tam hod tu 3,80m33 a melo by se ti to flashovat... me uz to jedeeeeee :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm na nic, cekam na 1.50 kernel, radio takova bomba neni, v blizkosti routeru je vetsinou i PC a v blizkosti PC jsou i bedny :dozey:

... sam jsem rikal ze to vsichni tak precenuji a vyvolavaji zbytecni hype pro nic.. Nejlepsi je si hodit originalni 3.80 - vyzkouset a zjistit ze tam nic moc noveho neni a vratit se.. Jedina featurka co se mi fakt libi je ten net update - dobrej napad ze strany DAXe - to uz mohlo byt davno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls. stale mi nejde to radio stale cnannuje iba aj niekomu inemu to tu tuim robi nevyriesili ste to uz nekto? lebo je skoda ze to nejde som sa najviac na to tesil.. a po chvili vyhodi ze connection error a pod tym v zatvorke nejake cisla ked to encham dlhsie scannovat :roll:

pls. help :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu