Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS:CARBON


atry

Recommended Posts

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Možná by to chtělo míň tuningu a víc pursuit stylu.Jsem fanda tuningu ale toho už bylo dost.Ctělo by to zas něco jinýho

...moje rec...od premiery filmu RYCHLE A ZBESILE sou tim vsici jak posedly :roll:

...je to porad a vsude - NFS UNDERGROUND I + II, MOST WANTED, CARBON, JUICED, MIDNIGHT CLUB(ci jak se to menuje..)..atd

...zlaty hot pursuity dvojky :wink:

..jinak hral to uz nekdo pres INFRASTRUCTURE....me to nejde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem mel nejdriv CSO a to bylo neuveritelne sekany...Ale ted mam jenom rip jazyku a UPDATU a mam ISO a jeste k tomu to spoustim v 2.71 SE-B pres DEVHOOKA na 333HMZ a jede to jako po masle fakticky se me to jeste neseklo :cool: .Zkuste :-)

Taky taky to tak kalím a prvně jsem ripnul si sám,ale pak jsem skusil to uplně malí riplý ISO od Shadowa a uplně stejný takže NFS Carbon jede i na 512MB kartě neni problém :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tak carbon bavi,treba je super ta pomoc od partaku v zavode,napr.kdyz me souper predjede,poslu partaka a ten ho vyboura,nebo polozi pred kola hrebikovej koberec a pod.

to tam jde? ze ho odtlaci da hrebikovy koberec ja myslel ze kdyz das o nebo /\ tak akorat jedes za nim vetsi rychosti a tak ale tohle jak se voli co chci aby delaly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty jak si pridavas do svyho CREW ty ruzny zavodniky atd...Tak kazdej ma jinou ''schopnost'' ty hrebiky ma zrovna ta mala cerna holka...Ten cernej dredac ma zase vytlaceni z vozovky + za zavod dostanes nejaky prachy navic atd...Kazdej proste dela neco jinyho :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tak carbon bavi,treba je super ta pomoc od partaku v zavode,napr.kdyz me souper predjede,poslu partaka a ten ho vyboura,nebo polozi pred kola hrebikovej koberec a pod.

to tam jde? ze ho odtlaci da hrebikovy koberec ja myslel ze kdyz das o nebo /\ tak akorat jedes za nim vetsi rychosti a tak ale tohle jak se voli co chci aby delaly?

partaka mas videt vzdy v hornim rohu, i s cudlikem ktery zmacknou :?: :idea: :arrow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tak carbon bavi,treba je super ta pomoc od partaku v zavode,napr.kdyz me souper predjede,poslu partaka a ten ho vyboura,nebo polozi pred kola hrebikovej koberec a pod.

to tam jde? ze ho odtlaci da hrebikovy koberec ja myslel ze kdyz das o nebo /\ tak akorat jedes za nim vetsi rychosti a tak ale tohle jak se voli co chci aby delaly?

partaka mas videt vzdy v hornim rohu, i s cudlikem ktery zmacknou :?: :idea: :arrow:

JJ s těma partákama fakt cool nápad.... Akorát jednou mi ta holka položila hřebíky a ten nepřítel se tomu vyhnul a já jsem píchnul... :o Ale asi nejvíc používám tamtoho rozrážeče vzduchu a taky toho vybourávače... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrál jsem multi přer infastructure a některý kurvy tam podváděj, pořád stojí na startovní čáře a pak asi v posledním kole tam nacouvá a vždy to vyhraje. Lidi jsou svině!!!

Hm tak to je dobra demence od tech lidi.Jinak mam dohrano 65% :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu