Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS:CARBON


atry

Recommended Posts

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to musi bejt pekne rozmazana obrazovka co ? :)

mno tak oto by ani nešlo to je jasný jenže to se točí každý auto uplně do otáček jak jedeš tak dkyž si pustíš jen motor tak slyšíš jak víc nemůže a čekáš jen kdy ti vyskočí na zem z auta prostě ta ručička je až za tím červeným polem na tachecu a to je to hrubý jinak že bys vnímal že jedeš po silnici nebo že máš před sebou zatáčku tak to vůbec :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to mám dojetý na 100% prost né jenom všech 14 map,ale všechny závody ve všech mapách kompletně jinak v 14 mapě jsou jen čtyři závody,ale je to bomba hra dojel jsem jí koupil jsem nejrychlejší auto a jezdím Free Run akorát jsem nepotkal ještě polici a ještě mám ten rip na těch 380 nebo tak :)

mas otevrene vsechny bonusy?je jich tam 30,ja sem neco pres 70%a mam otevreny 1 coz se mi zda trochu divny.A co tam v tech bonusech vsechno je??diky

Mno vidíš to mně taky štve pěkně mám to dojetý všchny závody a těch pomocníku mám 1000/1000 a stejně je to na 90% dohraný carrera nemám ani jeden ten bonus wůbec ani sem ještě nepotkal ve Free Run policii nikde mno ty bonusy nevím jak se získaj a co ty máš za ten jeden bonus a jak si ho dostal? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jel 160 a okoli se mi rozmazavalo uz :) + pouziti nitra je krasnej efekt

Mno to se pak mění prvně jezdíš 130 pak 160 potom 230 a pak už 300 a pak tam lítá 330 a 350 a když jezdíš s tím konečným autem stojí fakt za to tak to jedeš 230 a furt to neni rozmazaný,ale 330 a nitro moc nevidíš :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to mám dojetý na 100% prost né jenom všech 14 map,ale všechny závody ve všech mapách kompletně jinak v 14 mapě jsou jen čtyři závody,ale je to bomba hra dojel jsem jí koupil jsem nejrychlejší auto a jezdím Free Run akorát jsem nepotkal ještě polici a ještě mám ten rip na těch 380 nebo tak :)

mas otevrene vsechny bonusy?je jich tam 30,ja sem neco pres 70%a mam otevreny 1 coz se mi zda trochu divny.A co tam v tech bonusech vsechno je??diky

Mno vidíš to mně taky štve pěkně mám to dojetý všchny závody a těch pomocníku mám 1000/1000 a stejně je to na 90% dohraný carrera nemám ani jeden ten bonus wůbec ani sem ještě nepotkal ve Free Run policii nikde mno ty bonusy nevím jak se získaj a co ty máš za ten jeden bonus a jak si ho dostal? :wink:

Mno tak já nevím, jak to hrajete, ale já mám nějakých 47%, s policií jsem dováděl zatím třikrát ( z toho jednou mě sebrali :) - moje chyba), bonusů mám 10 z 30-ti a taky jsem jednou potkal při freeroamu člena jinýho crew, kterýho jsem vyzval na souboj :twisted: . Jinak ty bonusy - jsou to takový dřevěný bedny rozmístěný různě po městě, ve skrytých uličkách, nebo klidně i po cestě. Buď v ní jseou peníze, nebo se Ti otevře obrázek v EA Art galerii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to pořídil a pustil ty uvodní závody. Zatím to vypadá super. Jen se chci zeptat jestli obchody s dílama musím hledat po městě jako u jiných need for speed?

Nemusíš, upgrade aut je na podobným principu, jako u Most Wanted na PSP (jestli jsi hrál).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tak už jsem to zjistil ty bonusy jsou dřevený bedny rozmístěný po městech všude možně už mám 2/30 jinak polici skutečně jsem ještě nepotkal a tak už to mám na 91% tak jdu hledat chtělo by to mapku kde sou ty bonusy odemčený prachy nepotřebuj istejně už mám koupený všechny auta a natuněný na max,ale ty obrázky jsou hafo pěkný už jenom 20 z 40 obrázku mně chybý odemčít tak jdu hledat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to pořídil a pustil ty uvodní závody. Zatím to vypadá super. Jen se chci zeptat jestli obchody s dílama musím hledat po městě jako u jiných need for speed?

Nemusíš, upgrade aut je na podobným principu, jako u Most Wanted na PSP (jestli jsi hrál).

Most Wanted jsem hral jen na PS2 a tuším, že tam se jezdilo po obchodech. Ale já to protestuju a zjistím. Ještě jsem neměl tolik času. Ale každopádně díky. :lol: Tuningu !!!ZDAR!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Most Wanted jsem hral jen na PS2 a tuším, že tam se jezdilo po obchodech. Ale já to protestuju a zjistím. Ještě jsem neměl tolik času. Ale každopádně díky. :lol: Tuningu !!!ZDAR!!!

Mno já hrál MW jen na PSP a chvíli na PC, ale ani v jednom jsem myslím do obchodů nemusel (na PC verzi si nejsem jistej, už si to moc nepamatuju). Jediný NFS, kde se muselo jezdit do obchodů, bylo Underground 2 na PC - to hraju ale taky pořád :).

McPrask - he, kdyby byla mapka s bonusama, tak by to potom asi nebyli bonusy že :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám 10/30 bonusů 93% sem zvjedavej jestly najdu všechny bonusy jestly to bude 99% nebo 100% uvidíme už mně chybý jen 87 obrázku v bonusech 32/40 mám mno kdyby někdo měl nějakej typ a dobrej popis kde je ve městě další bedna nebo bedny tak napište jinak už jsme potkla polici hned SUV a celkem sem jim ujel s tím nejrychlejším autem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Need For Speed - CARBON Own The City (365MB FULL RIP)

nfs_carbon_iso_logo.jpg

VELKOST:

-365MB ISO

-259MB RAR

RIPPED:

-UPDATE

-DUMMY SUBORY

-VSETKY JAZYKY OKREM ANGLICTINY

LINKY:

http://rapidshare.com/files/1821177/NFS_CARBON_PSP_FULL_RIP.part1.rar
http://rapidshare.com/files/1826608/NFS_CARBON_PSP_FULL_RIP.part2.rar
http://rapidshare.com/files/1830541/NFS_CARBON_PSP_FULL_RIP.part3.rar

PASSWORD:

upbytigers

Je to vlastny upload a je to testovane a funkcne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já vím že jsem děsně otravnej, ale ještě mám dotaz ohledně doplňků. 8) Co takhle zrcátka, koncovky výfuků, různé výdechy, muzika atd..... ? Myslím, že takovéhlo vychytávky v Undergroud2 byli.

PSP neni PC s 250GB hardiskem :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu