Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejlepsi program pro konvertaci


Pizzadox

Otázka

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Guest Anonymous

moze mi niekto poradit ako mam spravit z DVDcka MP4?pouzivam video expres 9 na vsetko ale DVD mi naseka po dvd suboroch a chcem film cely a nie po 4 alebo 5 castich.skusal som neake programy ale vsetko na dvd chce registraciu aby to slapalo.dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

Zcela jednoznacne je nejlepsi je MENCODER. Jako fronted pokud to nekdo potrebuje asi PMP Simple Converter nebo PMP Simple (coz je starsi verze). Lezou z toho videa v srovnatelne kvalite jako UMD v nativnim rozliseni PSP tedy 480x272. Zatim asi neni player ale pro lidi majici FW 2.0+ a ti sou holt odsouzeni vyuzvat jen toho orezaneho rozliseni a tudiz o dost horsiho obrazu ;o( je to podle mne pekne svinstvo od Sony ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
moze mi niekto poradit ako mam spravit z DVDcka MP4?pouzivam video expres 9 na vsetko ale DVD mi naseka po dvd suboroch a chcem film cely a nie po 4 alebo 5 castich.skusal som neake programy ale vsetko na dvd chce registraciu aby to slapalo.dik

jsem slyšel, že na tohle je dobrej prográmek ImTOO DVD Ripper Platinum, akorát si teda nepamatuju kde ho sehnat, třeba to někdo tady bude vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
Zcela jednoznacne je nejlepsi je MENCODER. Jako fronted pokud to nekdo potrebuje asi PMP Simple Converter nebo PMP Simple (coz je starsi verze). Lezou z toho videa v srovnatelne kvalite jako UMD v nativnim rozliseni PSP tedy 480x272. Zatim asi neni player ale pro lidi majici FW 2.0+ a ti sou holt odsouzeni vyuzvat jen toho orezaneho rozliseni a tudiz o dost horsiho obrazu ;o( je to podle mne pekne svinstvo od Sony ;o)

Mmt nechapu proc ty co maji FW 2.0 a vyssi jsou v nevyhode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
Zcela jednoznacne je nejlepsi je MENCODER. Jako fronted pokud to nekdo potrebuje asi PMP Simple Converter nebo PMP Simple (coz je starsi verze). Lezou z toho videa v srovnatelne kvalite jako UMD v nativnim rozliseni PSP tedy 480x272. Zatim asi neni player ale pro lidi majici FW 2.0+ a ti sou holt odsouzeni vyuzvat jen toho orezaneho rozliseni a tudiz o dost horsiho obrazu ;o( je to podle mne pekne svinstvo od Sony ;o)

Mmt nechapu proc ty co maji FW 2.0 a vyssi jsou v nevyhode

No pokud vim, tak PSP s FW 2.0+umoznuji prehravat vlastni videa takrka polovicni velikosti jak PSP s FW 1.50 a PMP MODEM. Prijde mi to jako zcela zasadni nedostatek. Pokud se mylim opravte mne.

Ja na PSP s 1.50 prehravam videa o rozliseni 480x272 a jake nejvetsi rozliseni umi PSP s 2.0+ ? Podle mne to je 368x208 coz je skoro polovicni rozliseni oproti 480x272. Ne ? ;o) MAK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu