Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XMB na 3.80M33 (not PTF)


Hojas86

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdarec , potreboval bych s tim poradit , presneji s tim

rikas zes to odskousel ale kdyz sem to delal ja tak i po vymazani slozky DIC tak se me to tam neveslo . Jak na to ?

myslim ze to bylo tesne o nejaky 600kb

Edit:// jinak tyto temata .

da se tam pak menit pozadi :D ?

PS napis na zacatek ze je to jen pro zkusenejsi , ja uz jdnou na tom tematu BRICKNUL :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To hojas: Hele stahl jsem si to applecor a u tebe to vypada jinak ja mam normalne ty slozky nahore ale ty je tam mas mensi a dole :) jak si to udelal ?

Tak jsem semi-bricknul :D ale hned to dal do kupy a po resetu mam ikonky krasne jako mas ty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec , potreboval bych s tim poradit , presneji s tim rikas zes to odskousel ale kdyz sem to delal ja tak i po vymazani slozky DIC tak se me to tam neveslo . Jak na to ?

myslim ze to bylo tesne o nejaky 600kb

Edit:// jinak tyto temata .

da se tam pak menit pozadi :D ?

PS napis na zacatek ze je to jen pro zkusenejsi , ja uz jdnou na tom tematu BRICKNUL :D

no chod do FONTOV a prepis japonsky font s ltn0 ktore premenujes niekde na pc na jpn0 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
To hojas: Hele stahl jsem si to applecor a u tebe to vypada jinak ja mam normalne ty slozky nahore ale ty je tam mas mensi a dole :) jak si to udelal ?

Tak jsem semi-bricknul :D ale hned to dal do kupy a po resetu mam ikonky krasne jako mas ty :)

Ja mam tie zlozky tiez hore a vobec to nevyzera ako na tom screenu, a pritom som postupoval tak ako bolo napisane v navode...neviete niekto poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu