Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Záloha dat v PSP


zuzy

Otázka

Čus...

Když si tady čtu o různých úpravách atd. s PSP, tak se tam dočtu, že je třeba udělat zálohu PSP.

Nikde jsem tu ale nenašel, jak to udělat.

Můžete mi napsat, přes co, nebo jak se to dělá? Dají se ty data třeba jenom zkopírovat přes kabel do PC? Nebo je k tomu potřeba nějakej program, nebo Pandora?

Díky

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
myslíš NAND zálohu ? ta se dělá přes pandoru dá se pak uložit do PC, pokud jde o zálohu flash0 stačí její obsah nakopírovat přes USb do PC (přes recovery menu)

No NAND přesně nevím, co znamená. Ale spíš jsem myslel tu flash0 paměť.

Prostě mi jde o to, že když tam budu dávat třeba nový Themes a něco bych podělal, tak abych to dokázal dát dohromady zpátky...

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To skoro zni,ze je dobry udelat si zalohu pro jistotu dopredu kdyby se nekdy nahodou hodila :-D.. jinak jak pise mootoo i s Ofiko FW se mi povedl brick..prvni kontakt s psp..uzasna zkusenost :D

jen blazen by neudelal zalohu NAND pred flashi pokud je fullbrick hlavne pri PSP slim a nemas NAND tak myslim ze je to konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jen blazen by neudelal zalohu NAND pred flashi nikdy si nemuze bejt jist ze se neco nepovede

No ja to myslel dopredu pro jistotu(pro strycka prihodu) i kdyz ted zrovna nebudu delat flash bo tak.. BTW mam Fat a tusim se psalo,ze NAND zaloha je dulezitejsi hlavne u slimu. Cim je slim konkretne nachylnejsi k problemu? Taky me zajima jestli NAND zaloha dokaze poresit secky pripadny problemy nebo jestli je nejakej brick kterej je definitvni? Tim nemyslim poskozeni kdy se neda zapisovat do flash apod,ale proste jestli je mozny treba pri nejakych zmenach FW bricknout psp tak,ze nepomuze nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ja to myslel dopredu pro jistotu(pro strycka prihodu) i kdyz ted zrovna nebudu delat flash bo tak.. BTW mam Fat a tusim se psalo,ze NAND zaloha je dulezitejsi hlavne u slimu. Cim je slim konkretne nachylnejsi k problemu? Taky me zajima jestli NAND zaloha dokaze poresit secky pripadny problemy nebo jestli je nejakej brick kterej je definitvni? Tim nemyslim poskozeni kdy se neda zapisovat do flash apod,ale proste jestli je mozny treba pri nejakych zmenach FW bricknout psp tak,ze nepomuze nic

duvod proc se delala NAND je ochrana pred brickem a fullbrikem duvod proc je to dulezite u slim je to ze pokud nemas svou zalohu NAND tak je nepravdepodobne ze by jsi to opravil DO psp slim pokud das jinou zalohu od nekoho jineho tak POSKODIS ID store a PSP je cihla doslova

takze radim udelat si zalohu a dat si ji do PC na disk u FATU se da pouzit i cizi zaloha NAND ale i u fatu muze dojit k poskozeni jde o to ze PSP slim ma ochranu

NAND vetsinu problemu dokaze vyresit

dle meho nazoru je konec kdyz se poskodi ID store

EDIT pokud te zajima celkova termilonogie tak pisni Anonymous na PM to je clovek co ti otom rekne vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
duvod proc se delala NAND je ochrana pred brickem a fullbrikem duvod proc je to dulezite u slim je to ze pokud nemas svou zalohu NAND tak je nepravdepodobne ze by jsi to opravil DO psp slim pokud das jinou zalohu od nekoho jineho tak POSKODIS ID store a PSP je cihla doslova

takze radim udelat si zalohu a dat si ji do PC na disk u FATU se da pouzit i cizi zaloha NAND ale i u fatu muze dojit k poskozeni jde o to ze PSP slim ma ochranu

NAND vetsinu problemu dokaze vyresit

dle meho nazoru je konec kdyz se poskodi ID store

EDIT pokud te zajima celkova termilonogie tak pisni Anonymous na PM to je clovek co ti otom rekne vic

Ok diky..to je myslim dostatecne napsany :-). Ja sem si spis potreboval utridit a ujistit se v tech informacich ktery uz mam :-). Ted akorat posledni otazka.. Kdyz delam update CFW na novejsi CFW, tak pokud by neco nevyslo melo by se to dat poresit jen za pomoci recorvery menu (jestli nemam spatny info)? Nebo muze byt i pripad kdy budu tu zalohu potrebovat i tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám Slima s CFW 3.80 M33-4 a rád bych si tu zálohu NAND udělal, ale nevím, jestli je k tomu třeba druhé PSP Fat jako při nahrávání CFW, nebo jestli si nějak vystačím sám, tak díky za radu, co a jak udělat

pandorku si uděláš sám pluginem na 3.80m33 a mms taky ale ta se mi nepovedla, dělla jsem to ze stejného důvodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok diky..to je myslim dostatecne napsany :-). Ja sem si spis potreboval utridit a ujistit se v tech informacich ktery uz mam :-). Ted akorat posledni otazka.. Kdyz delam update CFW na novejsi CFW, tak pokud by neco nevyslo melo by se to dat poresit jen za pomoci recorvery menu (jestli nemam spatny info)? Nebo muze byt i pripad kdy budu tu zalohu potrebovat i tady?

zaloha je to od toho ze je to zaloho doporucuji nekde ulozit do te doby dokud nebudes prodavat psp nebo se ti nestane mechanicka zavada ja osobne jjsem si NAND zaloho ulozil na CD

staci kdyz nahrajes zalohu NAND na MMS v vlozis pandoru a zmacknes L+R+START+HOME tim se ti obnovi zaloha DO psp a vse se v poradku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu